En Üst

27 Nisan 2017

Kutrafalı Frankfurt’ta KKTC temsilcisi

Haber İçi Üst

Lefkoşa Belediye Orkestrası müzisyenlerinden Cahit Kutrafalı’nın, Almanya’nın Frankfurt kentinde yapılacak olan “Avrupa’nın en büyük, dünyanın ikinci en büyük müzik enstrümanları ve müzik endüstrisi fuarında” performans yapmak için artisti olduğu MTD Basses firmasından davet aldığı bildirildi.

LTB Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, 2013 yılı başında dünyaca ünlü ‘Michael Tobias Design’ bas gitarlarının resmi artisti olan Cahit Kutrafalı,  her yıl gerçekleşen “Frankfurt Musikmesse 2013” fuarında MTD standında performans sergileyecek.

Lefkoşa Belediye Orkestrası Şefi Can Sözer, Cahit Kutrafalı’nın büyük bir başarıya imza attığını ve orkestra bünyesinde böylesine başarılı müzisyenlerin yer almasından dolayı gurur duyduklarını kaydetti.

Dünyanın en önemli enstrüman üreticilerinin ve  bir çok önemli müzisyenin orda olacak olmasından dolayı bu platformun bir çok kesim tarafından ilgiyle takip edildiğini belirten Cahit Kutrafalı ise, böylesi bir fuarda ‘’Endorsed Artist’’ sıfatıyla performans sergileyecek olmanın heyecan verici olduğunu kaydetti.

Kutrafalı, bu davetleri alırken üyesi olduğu Lefkoşa Belediye Orkestrası’nı ve Kuzey Kıbrıs’ı de temsil edecek olmanın kendisi için ayrı bir gurur olduğunu da belirtti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King