Kumda şampiyonlar belli oldu

13
Kumda şampiyonlar belli oldu

 Tamsu Plaj Futbol Turnuvası’nda dernekler ve firmalar kategorisinde Antrenörler Derneği, bayanlar kategorisinde Akdeniz, A Takımlar kategorisinde ise Çetinkol şampiyon oldu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun Ektam Kıbrıs Ltd. ile Hediyem Su’nun sponsorluğunda birincisini düzenlediği “Tamsu Plaj Futbolu Turnuvası” dün tamamlandı.
Girne Camelot Beach Club’da cumartesi günü başlayan ve dün tamamlanan turnuva sonunda dernekler ve firmalar kategorisinde rakibi Hakemler Derneği’ni 4-3’lük skorla mağlup eden Antrenörler Derneği şampiyon oldu.
Kadınlar finalinde Düzova’yı 4-1 mağlup eden Akdeniz ile büyük çekişmeye sahne olan A takımlar kategorisinde Alsancak’ı 3-1 yenen Çetinkol şampiyonlukları aldı.

Ödül töreni
Turnuva sonrasında düzenlenen ödül töreninde dernekler ve firmalar kategorisi ikincisi Hakemler Derneği’ne kupasını KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, şampiyon Antrenörler Derneği’ne kupasını Sevim Küçük verdi.
Bayanlar şampiyonu Akdeniz ve ikinci Düzova’ya kupalarını Bülent Kılıçoğlu takdim ederken, erkekler şampiyonu Çetinkol kupasını KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, ikinci olan Alsancak ise Oktay Çocuk’un elinden aldı.

***

***