En Üst

26 Nisan 2017

Kumda şampiyonlar belli oldu

Kumda şampiyonlar belli oldu
Haber İçi Üst

 Tamsu Plaj Futbol Turnuvası’nda dernekler ve firmalar kategorisinde Antrenörler Derneği, bayanlar kategorisinde Akdeniz, A Takımlar kategorisinde ise Çetinkol şampiyon oldu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun Ektam Kıbrıs Ltd. ile Hediyem Su’nun sponsorluğunda birincisini düzenlediği “Tamsu Plaj Futbolu Turnuvası” dün tamamlandı.
Girne Camelot Beach Club’da cumartesi günü başlayan ve dün tamamlanan turnuva sonunda dernekler ve firmalar kategorisinde rakibi Hakemler Derneği’ni 4-3’lük skorla mağlup eden Antrenörler Derneği şampiyon oldu.
Kadınlar finalinde Düzova’yı 4-1 mağlup eden Akdeniz ile büyük çekişmeye sahne olan A takımlar kategorisinde Alsancak’ı 3-1 yenen Çetinkol şampiyonlukları aldı.

Ödül töreni
Turnuva sonrasında düzenlenen ödül töreninde dernekler ve firmalar kategorisi ikincisi Hakemler Derneği’ne kupasını KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, şampiyon Antrenörler Derneği’ne kupasını Sevim Küçük verdi.
Bayanlar şampiyonu Akdeniz ve ikinci Düzova’ya kupalarını Bülent Kılıçoğlu takdim ederken, erkekler şampiyonu Çetinkol kupasını KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, ikinci olan Alsancak ise Oktay Çocuk’un elinden aldı.

***

***

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King