Küçük: İnadına UBP

27 Temmuz 2013 Cumartesi | 09:31
Küçük: İnadına UBP
Kıbrıs Town Houses

Ulusal Birlik Partisi (UBP), Lefkoşa’da Sarayönü’nde dün akşam düzenlediği mitingde milletvekili adaylarını tanıttı.
Kürsüye çıkan UBP milletvekili adayları seçmenlerini selamladı, el ele vererek gövde gösterisi yaptı.
Havai fişek gösterisi ve UBP seçmenlerinin “Başbakan İrsen Küçük” sloganları ile kürsüye çıkan UBP Genel Başkanı İrsen Küçük, coşkulu kalabalığı selamlayarak, “Bu iş tamamdır” dedi.

 

Küçük: Tabii ki UBP
Atatürk Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılan Lefkoşalı seçmenlerine seslenen UBP Genel Başkanı İrsen Küçük, konuşmasına, “Bugün her zamankinden daha kalabalık ve çok daha coşkulu bir Atatürk Meydanı görüyorum. Bu akşam burada bize müjdeyi veriyorsunuz. Bugün bizlere bu iş tamamdır diyorsunuz. Bu tarihi meydanda zaferimizi ilan ediyorsunuz” sözleri ile başladı.
Seçmenlerinin “Başbakan İrsen Küçük” şeklindeki sloganlarına Küçük, “Sizlerin desteği ve takdiri ile 28 Temmuz akşamı yeniden başbakanlık görevini omuzlarımızda taşıyacağız” diye karşılık verdi.
UBP genel Başkanı İrsen Küçük, birlik beraberlik mesajı verdiği Sarayönü mitinginde iktidarı hedef gösterdi, “Tabii ki UBP, inadına UBP” dedi.

“Binlercesini vatandaş yaptık yapmaya devam edeceğiz”
UBP Genel Başkanı İrsen Küçük, partisinin iktidarda olduğu dönemde muhalefet partilerin, “Biz görev süresince 95 kişiyi vatandaş yaptık. Siz 5 bin kişiyi vatandaş yaptınız” diyerek kendilerini eleştirdiğini söyleyerek, “Biz doğru olanı yaptık. Biz ırktaşlarımızı, yoldaşlarımızı vatandaş yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz” dedi.
İktidarda oldukları süre içerisinde yaptıkları icraatlara değinen Küçük, konuşmasını “UBP’nin tabanı sizlersiniz. Bu tabana güveniyorum, inanıyorum. 1975’ten beri sizlerle bu yolları yürüyorum. Pazar günü sandıktayız ve bu iş tamamdır” şeklinde noktaladı.
Küçük’ün konuşmasının ardından yapılan havai fişek gösterisi ve müzik eşliğinde tüm UBP milletvekili adayları seçmenleri ile kucaklaştı.

Işın Karaca UBP’li seçmenlerle buluştu
UBP Sarayönü mitingi, ünlü ses sanatçısı Işın Karaca’nın muhteşem konseri ile devam etti.
Işın Karaca’nın sevilen şarkılarına eşlik eden UBP’li seçmenler, konserin ardından Atatürk Meydanı’ndan ayrıldı.
Polisin geniş güvenlik önlemi aldığı, UBP Sarayönü mitingi, olaysız şekilde sona erdi.

 


UBP’nin Sarayönü’nde dün düzenlediği mitinge yüzlerce UBP’li seçmen katıldı. Seçmenler sloganlarla partisine destek belirtti

 


UBP Genel Başkanı İrsen Küçük, eşi Gülin Küçük ve UBP milletvekili adayları ile birlikte kürsüden seçmenleri ile kucaklaştı

 

Fotoğraflar: Abdullah EĞİLMEZ