Küçük: Bu iş tamamdır

21
Küçük: Bu iş tamamdır

Nadire KRAŞLIOĞLU
Ulusal Birlik Partisi (UBP) 28 Temmuz Erken Genel Seçim öncesinde Mağusa’daki mitingini dün akşam Namık Kemal Meydanı’nda gerçekleştirildi. Erken seçimlere kısa bir süre kala, Mağusa’da gerçekleştirilen miting için UBP’liler Beach Club’dan başlayarak Suriçi’ne uzun konvoylar oluşturarak meydanları doldurdu.  UBP’liler meşaleler eşliğinde meydana inen Mağusa milletvekili adaylarını coşku ile karşıladı. Mağusa milletvekili adaylarının tanıtımı yapılan mitinge Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı İrsen Küçük ve Mağusa milletvekili adayları tam kadro katıldı.
Atun: Zaferin müjdecileri sizlersiniz
Platforma çağırılan UBP Mağusa İlçe Başkanı Sunat Atun, meydanları dolduran UBP’lilere seslenerek, “Zaferin müjdecisi sizlersiniz” dedi. Atun UBP’lilere seslenerek, yıllardır hem iktidar hem de hükümet zaferlerine tanıklık eden meydanların yine bir zafere tanıklık edeceğini kaydetti. UBP Hükümeti’nin iktidar dönemindeki icraatlarından bahseden Atun, 2009 yılında iktidara gelen UBP Hükümeti’nin batırılmış bir KKTC ile karşılaştığını ifade etti.
Küçük: Bu iş tamamdır
Mitinge katılan UBP Genel Başkanı İrsen Küçük, UBP gerçeğinin meydanlardan geçtiğini ifade ederek, meydanları dolduran UBP’lilere “Bu iş tamamdır” dedi. Seçimlerin öncesinde düzenlenen mitinglerin partiler için her zaman ölçü olduğunu belirten Küçük, meydanların sandıktan çıkan iktidarın müjdecisi olduğunu kaydetti.

***