En Üst

25 Temmuz 2017

Haber Üst

Küçük: Bu iş tamamdır

Küçük: Bu iş tamamdır
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Nadire KRAŞLIOĞLU
Ulusal Birlik Partisi (UBP) 28 Temmuz Erken Genel Seçim öncesinde Mağusa’daki mitingini dün akşam Namık Kemal Meydanı’nda gerçekleştirildi. Erken seçimlere kısa bir süre kala, Mağusa’da gerçekleştirilen miting için UBP’liler Beach Club’dan başlayarak Suriçi’ne uzun konvoylar oluşturarak meydanları doldurdu.  UBP’liler meşaleler eşliğinde meydana inen Mağusa milletvekili adaylarını coşku ile karşıladı. Mağusa milletvekili adaylarının tanıtımı yapılan mitinge Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı İrsen Küçük ve Mağusa milletvekili adayları tam kadro katıldı.
Atun: Zaferin müjdecileri sizlersiniz
Platforma çağırılan UBP Mağusa İlçe Başkanı Sunat Atun, meydanları dolduran UBP’lilere seslenerek, “Zaferin müjdecisi sizlersiniz” dedi. Atun UBP’lilere seslenerek, yıllardır hem iktidar hem de hükümet zaferlerine tanıklık eden meydanların yine bir zafere tanıklık edeceğini kaydetti. UBP Hükümeti’nin iktidar dönemindeki icraatlarından bahseden Atun, 2009 yılında iktidara gelen UBP Hükümeti’nin batırılmış bir KKTC ile karşılaştığını ifade etti.
Küçük: Bu iş tamamdır
Mitinge katılan UBP Genel Başkanı İrsen Küçük, UBP gerçeğinin meydanlardan geçtiğini ifade ederek, meydanları dolduran UBP’lilere “Bu iş tamamdır” dedi. Seçimlerin öncesinde düzenlenen mitinglerin partiler için her zaman ölçü olduğunu belirten Küçük, meydanların sandıktan çıkan iktidarın müjdecisi olduğunu kaydetti.

***

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App