Kraliyet bebeği bekletiyor!

18 Temmuz 2013 Perşembe | 17:58
Kraliyet bebeği bekletiyor!
Kıbrıs Town Houses

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın doğum yapacağı Paddington’daki St. Mary’s hastanesi önünde gazeteciler kamp kurdu. Yakıcı güneşin altında kendilerine ayrılmış bölümde günlerdir bekleyen gazeteciler, doğumun gecikmesinden dolayı yaşadıkları bezginlik ise gözlerinden belli oluyor.

İki hafta önce gazeteciler için ayrılan yerde, her ekip kendi alanını renkli bantlar ile ayırarak en güzel görüntüyü yakalamak için hazırda bekliyor.

Gazetecilerin beklediği merdivenlerin bazılarında "Çikolata için takas edilir" ve "İyi bir fiyata satarım" şeklinde notlar yazılı. Beklemekten yorulan gazetecilerden biri ise, "Doğ artıkkkkk" diye bağırarak isyanını dile getirdi.

Dünyanın farklı yerlerinden gelen gazetecilerin yanı sıra Londra’nın bloggerları da hastane kapısının önünde bekliyor.

KRALİYET BEBEĞİ İÇİN HASTANE ÖNÜNE GELDİLER

Gazetecilerin yanı sıra, bebeğin doğumuna şahit olmak için gelen vatandaşların bazıları ise giydikleri ilginç kostümleriyle dikkat çekiyor.

İngiltere’nin Chippenham bölgesinden gelen Mary Jane adlı bir kişi doğacak bebek için heyecanlı olduğunu belirterek, "Bana kız olacakmış gibi geliyor. Bence adını Elizabeth koymalılar çünkü uğurlu bir isim. Bebeğin sağlıklı olması için dua ediyorum. Umarım her şey yolunda gider" dedi.

Doğumu bekleyen kalabalık, Düşes’in sağlıklı bir bebek dünyaya getirdiğini öğrenmeden nazar değer korkusuyla kutlama yapmak istemiyor.

'TATİLE GİDECEĞİM, BEBEK BİR AN ÖNCE DOĞSUN'

Kraliçe Elizabeth ise doğacak bebek ile ilgili bir ilkokul öğrencisine ilginç açıklamalarda bulundu. Cumbria’ya yaptığı gezi sırasında, "Bebek kız mı olsun istiyorsunuz erkek mi?" diye soran 10 yaşındaki Faye Batey’e, "Benim için fark etmez ancak yakında tatile gidiyorum bebek bir an önce doğsa iyi olur" diye cevap verdi.

Kraliçe kızın yanından uzaklaşırken, "Ancak daha doğacağına dair bir belirti yok" diyerek şaka yaptı.

Facebook Comments