En Üst

28 Nisan 2017

Köpekler vahşet saçtı

Köpekler vahşet saçtı
Haber İçi Üst

Ertuğrul SENOVA

Lefkoşa-Girne anayolu yolu üzerindeki bir restoranın avlusundaki kümeslerde bulunan hayvanlar önceki gün sabaha karşı başıboş köpekler tarafından parçalandı. Restoran sahibi Mete Tosun, gece geç saatte restoranını kapattıktan sonra kümes hayvanlarını kontrol etti. Ertesi sabah restorana gelen Tosun özenle beslediği kümes hayvanlarının etrafta parçalanmış halde bulu. 20 kanatlı hayvan ile bir çift tavşan, başıboş köpekler tarafından telef edilerek restoranın bahçesine saçıldı.

Polis kaymakamlığa yönlendirdi…
Restoran sahibi Mete Tosun durumu polise bildirdi. Polis, Tosun’u kaymakamlığa yönlendirdi. Tosun tüm girişimlerine rağmen yaşanan olayın sorumluluğu konusunda kaymakamlıktan da bir sonuç alamadı.

Dikmen Belediyesi konuyla ilgilendi…
Mete Tosun, “Sonunda Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’ye ulaştım” diyerek belediyenin yaşanan başıboş köpek vahşetiyle ilgilendiğini ve belediye başkanı Çelebi’nin gerekli işlemlerin yapılacağını belirttiğini söyledi. Tosun, parçalanan kümes hayvanlarına yaklaşık olarak 3 bin TL ödediğini belirterek, başıboş köpekler tarafından böylesi bir zarara uğratılmasına isyan etti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King