KKTCELL coştu

24
KKTCELL coştu

Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda dün oynanan karşılaşmayı Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, Bakanlık Koordinatörü Süleyman Göktaş, CTP Lefkoşa Belediye başkan adayı Kadri Fellahoğlu ve Dipkarpaz İlkokulu öğrencileri de izledi

Yer: Atatürk Spor Salonu
Hakemler: Esat Sami Pınarcık, Hakan Erdoğan, Orhan Altın
KKTCELL: Selvi *** (2), Aliye ** (5), Mahmut **, Murat *** (21), Emir *** (11), İbrahim **** (25), Servet *, Ahmet *** (10), Ömer ** (6)
Antalya: Ramazan ** (2), Mehmet Akın *** (19), Mustafa Karan ** (8), Yusuf ** (12), Özgür ** (4), Önder *, Ömer *** (17)
1.periyot: 16-13 (KKTCELL)
İlk yarı: 34-27 (KKTCELL)
3.periyot: 53-46 (KKTCELL)

Tonguç KOTAK

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 14. hafta maçında KKTCELL, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni farklı bir skorla 82-61 mağlup etti.
Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda dün yapılan karşılaşmanın başından sonuna üstün oynayan KKTCELL özellikle günün yıldızı İbrahim’in sayıları diğer oyuncuların katkıları ile sonuca gitti.
Maça iyi başlayan KKTCELL etkili isimleri ile kolay sayılar bularak devreyi 34-27 önde tamamladı.
İkinci yarıda ise daha iyi olan ve iyi savunma da yapan KKTCELL farkı açtı ve karşılaşmayı da 82-61 kazanarak puanını 19’a çıkararak yedinci sıraya yükseldi.
Karşılaşmayı Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, Bakanlık Koordinatörü Süleyman Göktaş, CTP Lefkoşa Belediye başkan adayı Kadri Fellahoğlu ve Dipkarpaz İlkokulu öğrencileri de izledi.
Ligin 15. haftasında KKTCELL deplasmanda İzmir Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak.