Kenneth’e karşılık 3 futbolcu

0
19
Kenneth’e karşılık 3 futbolcu

MİŞ TEK ADAY: Mevcut başkan Emir Miş’in başkan adayı başvurusu yaptığı Hamitköy Olağan Genel Kurulu bu akşam yapılacak

TAKIM ERTÜRK’E EMANET: Genel kurul sonrasında Hamitköy’de takımın başına Serhat Ertürk getirilecek

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Hamitköy’de uzun süreden beridir gerçekleşemeyen olağan genel kurul, bu akşam yapılacak. Mevcut başkan Emir Miş’in adaylığa başvurması sonrası bu akşam saat 20.00’de gerçekleşecek olan genel kurulda, Miş yeni yönetime takviyeler yaparak etili bir yönetim kurulu ile yoluna devam edecek.

Kenneth, Yenicami’ye doğru

Transferin gözde isimlerinden biri olan Hamitköy’ün golcü oyuncusu Kenneth’e Yenicami yolu göründü. Türkiye’de şansını deneyen ancak istediği başarıyı elde edemeyerek tekrardan ülkemize dönen Kenneth, bir süreden beridir Süper Lig’in şampiyonluğa oynayan ekiplerinin takibindeydi. Massa ile yollarını ayıran Yenicami, Hamitköy’den olumlu cevap alınca Kenneth’in transferini sonuçlandırma noktasına geldi. İki takımın anlaşmaya vardığı süreçte Kenneth’in menajerleri Erdem Konyar ve Hasan Eğilmez’in Yenicami ile görüşmelere başlaması bekleniyor.

Serhat Ertürk takımın başına geçecek

Bu akşamki genel kurul sonrasında başkanlığa gelecek olan Emir Miş, takımı Serhat Ertürk’e emanet edecek. Uzun yıllar G. Birliği ile K. Kaymaklı A takım ve genç takımlarında antrenörlük görevlerinde bulunan Serhat Ertürk, böylece Süper Lig ekiplerinden Hamitköy’ün başarısı için emek verecek.
Takımın son durumunu izleyecek olan Ertürk, Kenneth transferine karşılık ihtiyaç duyulan mevkiler için Yenicami’den futbolcu talep edecek.