En Üst

23 Nisan 2017

Kendini kaybeden kadın, sevgilisini bıçakladı

Kendini kaybeden kadın, sevgilisini bıçakladı
Haber İçi Üst

Gazimağusa’da sevgilisi ile birlikte yaşadığı evde aşırı derecede alkol alan Pembe Taşçıoğlu, bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştığı sevgilisi Ali Filiz’i 3 yerinden bıçakladı. “Öldürmek kasti ile bıçakla yaralama” suçundan gözaltına alınan Taşçıoğlu dün sabah saatlerinde Gazimağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Yargıç Hasan Dağlı huzuruna çıkarılan zanlı Pembe Taşçıoğlu aleyhinde 2 gün tutukluluk süresi temin edildi.
Göğüs altından ve karnından bıçakladı
Mesele ile ilgili mahkemede olguları aktaran polis memuru Ahmet Gürün, zanlı Pembe Taşçıoğlu’nun 28 Ekim tarihinde 15.45 sıralarında birlikte yemek yiyip alkol aldığı sevgilisi Ali Filiz’le henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladıklarını açıkladı. Tartışma esnasında zanlı Pembe Taşçıoğlu’nun kanunsuz olarak tasarrufunda bulundurduğu 15 santimetre ağız uzunluğundaki bıçağı kasten ve öldürmek kasti ile nikahsız birlikte yaşadığı Ali Filiz’e sapladığını belirten Gürün, Filiz’i 2 kez göğüs altından bir kez de karın kısmından bıçakla yaraladığını ifade etti. Sevgilisi Taşçıoğlu’nun kendisini bıçakla öldürmek istediği sırada engel olmak isteyen Filiz’in bıçağı tutmaya çalıştığı esnada ellerinden de yaralandığını belirten Ahmet Gürün, Ali Filiz’in Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde müşahede altına alındığını ve taburcu olduğunu açıkladı. Tahkikatın henüz yeni başladığını belirten Gürün, zanlı Pembe Taşçıoğlu aleyhinde mahkemeden 3 gün tutukluluk süresi talep etti.
Soruşturma devam ediyor
Huzurunda aktarılan şehadet ve beyanları değerlendiren Yargıç Hasan Dağlı, soruşturmanın selameti açısından zanlı Pembe Taşçıoğlu’nun 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını uygun gördü.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King