Kaymaklı’da Debola gitti

0
12
Kaymaklı’da Debola gitti

Küçük Kaymaklı’nın yabancı kontenjandan kadrosunda bulundurduğu golcü oyuncusu Debola dün apar topar eşyalarını toplayarak ülkesi Amerika’ya geri dönüş yaptı

Futbolda transfer piyasasında isimleri en çok ön plana çıkan Sabri ve Raif kardeşler, serbest transfer hakkını kullanarak Küçük Kaymaklı ile her konuda anlaşma sağlamışlardı. Futbol Federasyonu’nda başlayan serbest transfer hakkı müracaatları için dün federasyona giden Sabri ve Raif Küçük Kaymaklı ile anlaşma sağladıklarını bildirdiler.
Kaymaklı’nın Cihangir’den kaleci Türkkan, Doğan’dan Sabri-Raif transferleri kadar kadrosunda bulunan Debola ile de yolların ayrılması gündeme bomba gibi düşen haber oldu.

Debola Amerika’ya döndü

Küçük Kaymaklı’nın yabancı futbolcusu Debola ülkesi Amerika’ya geri dönüş yaptı. Küçük Kaymaklı’da 2 sezondur oynadığı futbol ile dikkat çeken Debola hem Kaymaklı ile hem de KKTC ile bağlarını dün kopardı.
Küçük Kaymaklı Sportif İdari Menajeri Ali Yöney gazetemize verdiği bilgide Debola ile dün vedalaştıklarını ve akşam saatlerinde Debola’nın adamızdan ayrıldığını söyledi.