Kaymaklı tempo yükseltiyor: 2-1

0
157
Kaymaklı tempo yükseltiyor: 2-1

ERTAÇ TAŞKIRAN DÜŞÜNÜLMÜYOR:

Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman, Ertaç Taşkıran’ı takımda kesinlikle düşünmediklerini belirterek Bağcıl veya Yenicami’ye transferi gerçekleşmezse sezonu evinde geçireceğini açıkladı

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Lefke ile karşılaşan Küçük Kaymaklı rakibini 2-1 mağlup etti.
Atilla Topaloğlu Okullar Sahası’nda dün oynanan hazırlık maçında ilk yarı Debola ve Sherman’ın attığı gollerle 1-1 berabere tamamlandı.
İkinci yarının başında Yasin Kurt ile 2-1 öne geçen K. Kaymaklı karşılaşmadan 2-1 galibiyetle ayrıldı. Kaymaklı’da Debola’nın performansı göz doldururken Yasin Kurt, Hamis ve Salih’in de sezona hazır olduğu görüldü. Sabri’nin ise süreye ihtiyacı olduğu ortaya çıkarken Lefke karşısında hücum zenginliği öne çıkan Kaymaklı’nın savunmada zaafları olduğu göze çarptı.
Lefke’de Çetinkaya’dan transfer edilen Sherman takıma kısa sürede uyum sağlarken Kasım’la forvette iyi işlere imza atacağını golle gösterdi. Denemeye alınan diğer iki yabancı oyuncunun da oyuna alınmasıyla son bölümde mor beyazlılar üç yabancı ile oynarken kaleci Mehmet yaptığı kurtarışlarla güven verdi.

“Ertaç’ın transferi olamazsa evinde oturur”

Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman, Ertaç Taşkıran’ı takımda kesinlikle düşünmediklerini belirterek Bağcıl veya Yenicami’ye transferi gerçekleşmezse sezonu evinde geçireceğini açıkladı.
Başman, Ertaç için Bağcıl ve Yenicami ile bir görüşme yaptıklarını ve iki kulüpten de haber beklediklerini söyledi.
Önceki akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında Ertaç konusunun da masaya yatırıldığı ve oyuncunun geçmişte K. Kaymaklı’ya 65 bin sterline geldiği için bonservis bedelinin 65 bin sterlin olduğu belirtildi.
Hangi kulüpten teklif gelirse gelsin Kaymaklı’nın Ertaç için 65 bin sterlinin altına düşmeyeceği bildirildi.

Hasan Uğur’dan sitem

Küçük Kaymaklı defterini kapatıp Türkiye’ye dönen Hasan Uğur Kardal, yeşil-siyahlı yöneticileri acizlikle suçlayıp annesinin hastalığını bahane ederek kendilerini temize çıkarmaya çalıştıklarını iddia etti.
Hasan Uğur; Küçük Kaymaklı ile 20 gün idman yapıp bir de hazırlık maçına çıktığını ancak geçen sürede yönetimin kendine yemek yiyeceği yer bile bulmaktan aciz olduğunu açıkladı.
Sözünü tutarak antrenmanlara çıkmasına rağmen yönetimin ayın 15’inde ödeme sözüne karşın 23’ünde bile ödeme yapmadığını ifade eden Hasan Uğur, annesinin hastalığının bahane edilmesinin doğruyu olmadığını bildirdi.