Kayıp genç kız bulundu

0
18
Kayıp genç kız bulundu

 

KAYIP GENÇ KIZ BULUNDU

Gazimağusa’da 15 Ağustos’tan beri kayıp olduğu için aranan 16 yaşındaki Sedef Budancamunak bulundu.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN VERECEĞİ YALANIYLA 3 BİN 500 LİRA ALDI

Lefkoşa’da Küçükkaymaklı’da faaliyet gösteren Akbıçak isimli kasap dükkanından sahtekarlıkla para temin eden N.T. hakkında yasal işlem başlatıldı.

17 Ağustos tarihinde saat 11.00 sıralarında Akbıçak’a giden adı ve soyadının ilk harfleri N.T. olarak açıklanan kişi, hayvanı olmadığı halde, yalan beyanla 100 küçükbaş hayvanı olduğunu  ve hayvanları daha sonra vereceği konusunda anlaşarak ön ödeme olarak toplam 3 bin 500 TL nakit para aldı.

KASİYER 2 BİN TL ÇALDI, TUTUKLANDI

Polis bülteninde adı ve soyadının ilk harfleri Ş.S. (K-26) olarak açıklanan kişi, Girne’de çalıştığı süpermarketteki kasadan 2 bin TL çaldığı için tutuklandı.

Polis basın bülteninde “müstahdem tarafından hırsızlık” başlığıyla yer alan bilgiye göre olay, bu ay içinde meydana geldi.

BEYARMUDU’NDAN İZİNSİZ GEÇİŞ… 11 YIL ÖNCE GİTTİ, DÜN GELDİ, TUTUKLANDI

Beyarmudu’nda dün akşam askeri yasak bölgeyi ihlal ederek KKTC’ye giren bir kişi suçüstü yakalanarak tutuklanırken, zanlının Ağustos 2002’de aynı şekilde Güney Kıbrıs’a geçtiği tespit edildi.

Polis bültenine göre, dün saat 18.30’da T.A. (E-34), birinci derece askeri yasak bölgeyi gizlice ihlal ederek Güney Kıbrıs’tan KKTC’ye girerken suç üstü yakalandı. Zanlının ileri sorgulamasında, Ağustos 2002’de aynı yerden yine birinci derecede askeri yasak bölgeyi ihlal ederek Güney Kıbrıs’a geçtiği tespit edildi.

İZİNSİZ ATEŞ YAKAN HAKKINDA YASAL İŞLEM

Lefkoşa’da dün saat 14.00’te talaş ve tahta parçalarını boş bir alanda yaktığı tespit edilen M.K.(E-31) hakkında yasal işlem başlatıldı.