Kartal’ın sahil keyfi

20
Kartal’ın sahil keyfi

3 GÜNDE 5 ANTRENMAN: Yenicami, Kaplıca’da gerçekleşen 3 günlük kampını tamamladı. Kartal 3 gün boyunca deniz kenarında yaptığı kampta 5 antrenman yaptı

KAMP VERİMLİ GEÇTİ: Teknik patron Hasan Topaloğlu sahilde yapılan 4 antrenman ve havuzda gerçekleşecek 1 antrenman ile kampı tamamladıklarını ancak antrenmanların yanında ailelerin de katılımı ile gerçekleşen kampın çok verimli ve güzel geçtiğini vurguladı

Ahmet ÖZSOY

Süper Lig’de şampiyonluk parolası ile yola çıkan ve gerek transferleri gerekse çalışmaları ile bu hedefte iddialı takımların başında geleceğini gösteren Yenicami sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.
Hasan Topaloğlu teknik direktörlüğünde gerçekleştirilen sezon hazırlıklarına 3 günlük Kaplıca kampı ile devam eden Yenicami, kampı başarı ile tamamladı. Kaplıca’daki Mavi Otel’de gerçekleşen 3 günlük kampta futbolcuların aileleri de bulundu. Teknik Direktör Hasan Topaloğlu, sportif çalışmalar yanında sosyal eğlence ve dayanışmanın da hedeflendiği kampın başarı ile tamamlandığını ve şu anda her şeyin yolunda gittiğini ifade etti.
Kaplıca’daki 3 günlük kampta 5 antrenman yapan başkentin siyah-beyazlıları bu antrenmanların 4’ünü denizde ve sahilde, 1’ini ise son gün olan dün otelin havuzunda gerçekleştirdi.
Güç depolanan 3 günlük Kaplıca kampının çok verimli ve güzel geçtiğini söyleyen genç teknik adam Topaloğlu, kampın son gecesinde eğlence amaçlı kendi aralarında tombala çekilişi yaptıklarını ve hediye verdiklerini söyledi.

Massa kampta, Halil Turan izinliydi

Yenicami Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu izinli olarak kampa katılmayan Halil Turan dışında 23 futbolcu ile kampın gerçekleştirildiğini söylerken, yurt dışındaki denenme sürecinden sonra tatile giden Massa’nın ülkemize dönerek Kaplıca’daki kampa katıldığını açıkladı.
Kenneth’in de halen denenme amaçlı Türkiye’de bulunduğunu söyleyen Topaloğlu, Kenneth’in de dönmesi durumunda Massa ile birlikte kadroda bulunacak ikinci yabancı olma olasılığının güçlü olacağı sinyalini verdi.
Deneme amaçlı kadroda bulundurdukları iki yabancıyı geri gönderen Yenicami’de halen kadroda bulunan Patrick ve Yannick’in de geleceğinin bu hafta yapılacak hazırlık maçında belli olacağını söyledi.

İlk maç Cihangir’le

Yenicami takımı Kaplıca kampının ardından bugünü izinli geçecek. Yarın antrenmanlarına kaldığı yerden devam edecek olan Kartal, Çarşamba günü ise Cihangir ile hazırlık maçı oynayacak. Bu karşılanmada denenen iki yabancıyı son kez görecek teknik heyetin iki yabancıdan birinde karar vereceği belirtildi.
Siyah beyazlılar 31 Ağustos’da İzmit Kartepe’de 7 gece 8 gün yurt dışı kampı yapacak.