Kartal çıldırdı

13
Kartal çıldırdı

SIRADA ESİN VE BATSHI VAR:

Ana transfer döneminde Cihangir’den Halil Turan, Bağcıl’dan Erbay, Çetinkaya’dan Serhan-Serkan kardeşler ve Uğur’u kadrosuna katan siyah-beyazlılar, şimdi de gözünü Çetinkaya’nın diğer yıldız oyuncuları Esin ve Batshi’ye dikti

ALTAY, ESKİ ÖĞRENCİLERİNİ İSTİYOR:
Yeni sezon hazırlıklarına Hasan Topaloğlu ile başlayan ancak daha sonra yönetim kararıyla Topaloğlu’nu görevden alarak yerine son iki yılda Çetinkaya’yı şampiyonluğa taşıyan Turan Altay’ı getiren Yenicami, Altay’ın eski öğrencileri Esin ve Batshi’yi kiralamak için harekete geçti

Okan KARADEMİR

Süper Lig’de bu sezon şampiyonluğun en büyük adaylarından olan başkentin siyah-beyazlı kulübü Yenicami, transferde dur durak bilmiyor.
Bu sezon ana transfer döneminde Cihangir’den Halil Turan, Bostancı Bağcıl’dan Erbay, Çetinkaya’dan Serhan-Serkan kardeşler ve Uğur’u kadrosuna katan siyah-beyazlılar, şimdi de gözünü Çetinkaya’nın bir başka yıldız oyuncuları Esin ve Batshi’ye dikti.
Yeni sezona sıkıntılı bir şekilde hazırlanan Çetinkaya, 3 önemli oyuncusunu ana transfer döneminde Yenicami’ye kaptırırken, siyah-beyazlılar şimdi de Esin ve Batshi için sarı-kırmızılıların kapısını tekrar çalmaya hazırlanıyor.
Yeni sezon hazırlıklarına Hasan Topaloğlu ile başlayan ancak daha sonra yönetim kararıyla Topaloğlu’nu görevden alarak yerine son iki yılda Çetinkaya’yı şampiyonluğa taşıyan Turan Altay’ı getiren Yenicami, Altay’ın eski öğrencilerinin peşinde.
Siyah-beyazlılar başarılı teknik adam Altay’ın raporu doğrultusunda, Çetinkaya ile anlaşan ancak sarı-kırmızılı takımda mutsuz olan eski öğrencileri Esin ve Batshi’yi kiralamak için harekete geçti.

Ertaç’ta sona doğru
Yenicami’nin transfer gündeminde olan bir başka oyuncu Ertaç konusunda ise Küçük Kaymaklı ile görüşmeler devam ediyor.
Geçtiğimiz yıl Bostancı Bağcıl’da kiralık olarak forma giyen Ertaç’ı bu sezon da kadrosuna katmak isteyen Bağcıl, Küçük Kaymaklı ile para konusunda anlaşamadı.
Yenicami de bu durumdan faydalanarak Küçük Kaymaklı ile pazarlığa girdi ve Ertaç transferinde sona yaklaştı.