Kartal, Cedric ve Çağrı’yı da istiyor

0
18
Kartal

Yenicami, Bağcıl’dan Erbay, Çetinkaya’dan eski oyuncuları Serhan-Serkan Önet kardeşler ve Uğur Sönmez’i serbest transfer haklarını kullanarak kadrosuna dahil ederken transfer listesi de hayli kabarık

Lapta’dan Ahmet Coşkun’un transferinde sona gelen Yenicami, Hamitköy’ün golcüsü Kenneth, Çetinkaya’nın eski golcüsü Cedric, Kaymaklı’nın genç oyuncusu Çağrı Kıral’ın da peşinde. Golcü Massa ile de devam edilecek

Süper Lig’de 2013-2014 sezonunda şampiyonluk isteyen Yenicami, transferlerini de bu hedef doğrultusunda yapıyor. Geçtiğimiz sezon 10 yıl aradan sonra Federasyon Kupası’nı kazanan siyah-beyazlılar ligi ikinci sırada tamamlamıştı.
Önümüzdeki sezon ise 30 yıldır hasret kaldıkları lig şampiyonluğunu da yaşamak isteyen Yenicami’de transfer çalışmaları da bu hedef doğrultusunda sürüyor. Bağcıl’dan Erbay, Çetinkaya’dan eski futbolcuları Serkan-Serhan Önet kardeşler ve Uğur Sönmez’i serbest transfer haklarını kullanarak kadrosuna dahil eden Yenicami’de düşünülen transferler de heyecan verici.
Yenicami başkan ve teknik patron Topaloğlu, dün düzenlenen basın toplantısında golcü futbolcuları Massa’nın Uganda Milli Takımı forması ile oynayacağı milli maç için ülkesine gitmesinden dolayı şu anda adada bulunmadığı ancak gelecek sezon Massa’nın takımda olacağını söyledi.
Massa’nın yanı sıra transfer edilecek isimler arasında alternatif forvet oyuncuları bulunuyor. Türkiye’de profesyonel futbol oynayan Agbetu ile görüşüldüğünü ancak yüksek maliyet nedeniyle bu oyuncudan vazgeçtiklerini söyleyen Topaloğlu, Hamitköy golcüsü Kenneth için de görüşme yapıldığını doğruladı.
Topaloğlu transferde ve icraatlarında şeffaf olacaklarını söyleyerek ismi basında belirtilmeyen iki transferi de açıkladı. Çetinkaya’da daha önce forma giyen ve sorunlu şekilde sarı-kırmızılılardan ayrılan golcü Cedric için Çetinkaya ile görüşme yapılacağını söyleyen Topaloğlu, Kaymaklı’nın genç yıldızı Çağrı Kıral’ın da transfer gündemlerinde olduğunu ifade etti.