Karnı burnunda söyledi

0
23

Merit Yönetim Kurulu Başkanı Reha Arar, ünlü sanatçı Funda Arar’a Kıbrıs’ın antik zamanından bu yana orijinalliğini koruyan ve günümüze kadar gelen el yapımı beşik hediye etti

Sahneye sırt dekolteli, siyah bol ve uzun bir elbise ile çıkan sanatçı, en şık anne adayı olduğunu bir kez daha gösterdi. Sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Arar, gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu, doğum öncesi büyük moral bulduğunu söyledi.
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ve sevilen şarkılarından oluşan bir performans sergileyen Funda Arar’ı sahnede bir de sürpriz bekliyordu.
Konser arasında sahneye çıkan Merit Yönetim Kurulu Başkanı Reha Arar, kendileriyle birlikte olmaktan büyük mutluluk duydukları güzel şarkıcıya bir doğum hediyesi takdim etmek istediğini belirtti. Arar, “Benim soy adaşım olan Sevgili Funda Hanım, bu konser sonrası dinlenmeye çekilecek. İnşallah sağlıklı ve kendisi gibi Kıbrıs aşığı bir bebek dünyaya getirecek. Kendisini şimdiden kutluyorum” diyerek bir el yapımı çok özel bir beşik hediye etti.
Kıbrıs’ın antik zamanlarından bu yana, orijinalliğini koruyarak günümüze kadar gelen el yapımı beşik karşısında çok şaşırdığını belirten Funda Arar, “Çok güzel ve anlamlı bir hediye aldım. Çok teşekkür ederim. Bebeği şimdiden kıskanmaya başladım. En güzel hediye sizlerin sevgisi, eşliği ve alkışlarıdır. Hepinize çok teşekkür ederim. Artık doğumdan sonra görüşmek dileğiyle” diyerek duygularını ifade etti. Güçlü sesi ve usta yorumuyla muhteşem bir konsere imza atan Funda Arar, programını konukların alkışları eşliğinde bitirdi.

SON KONSERİNİ ADAMIZDA VERDİ… Ünlü şarkıcı Funda Arar, doğumdan önceki son konserini adamızda verdiğini belirterek “Doğumdan sonra görüşmek dileği ile” dedi