En Üst

30 Nisan 2017

Kargodan Öyle Birşey Çıktı Ki!

Kargodan Öyle Birşey Çıktı Ki!
Haber İçi Üst

Lefkoşa’da Sanayi Bölgesi’ndeki Gümrük Dairesi kargosuna gelen bir pakette, Girne Turizm Limanı’nda bir yolcunun üzerinde ve Metehan’dan KKTC’ye gelen Güney Kıbrıs’ta yaşayan bir kişinin üzerinde uyuşturucu madde ele geçirildi; 3 kişi tutuklandı.

Lefkoşa’da Sanayi Bölgesi’ndeki Gümrük Dairesi’ne ait kargo bölümünde bir paketin içinde 10 gram hintkeneviri türü uyuşturucu bulundu.

Polis bültenine göre, dün saat 13.00’te Türkiye’den 29 yaşındaki E.H. adlı kadına gelen paketten 10 gram hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Polis E.H.’yi tutuklarken, paketten çıkan maddeye de emare olarak el koydu.

Girne Turizm Limanı’ndan dün saat 10.00’da KKTC’ye giriş yapan 36 yaşındaki V.K.’nin üzerinde yapılan aramada da 10 gram hinkeneviri olduğuna inanılan madde bulundu. Zanlı tutuklandı.

Metehan kara giriş kapısında dün meydana gelen olayda ise Güney Kıbrıs’ta yaşayan 49 yaşındaki erkek K.S., gümrük memurunun, beraberindeki av köpeğinin KKTC’ye giremeyeceğini söylemesi üzerine SX 710 plakalı aracıyla işlem yaptırmadan geçti ve birinci derecede askeri yasak bölgeyi ihlal etti. Bu sırada kendisini tutuklamak isteyen görevli polisin sırtına iki eliyle vurarak polisi darp eden K.S. tutuklandı. Zanlının üzerinde yapılan aramada, içinde tütünle karışık hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan ucu yanık bir sigara bulunarak emare alındı.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King