En Üst

23 Nisan 2017

Kardashian yine aldatıldı

Haber İçi Üst

Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe Kardashian'ın evliliği bir kaç ay önce ortaya atılan ihanet iddiaları nedeniyle tehlikeye girmişti. İddialara göre Kardashian'ın NBA oyuncusu eşi Lamar Odom eşini neredeyse 4 yıldır aldatıyordu. Kardashian ise bu iddialara rağmen eşinden boşanmayı şiddetle reddediyor.

Çıkan ihanet haberleriinn ardından durulması beklenen Odom'un yeni sevgilileri ortaya çıktı. Huffington Post'un haberine göre, Odom'un sevgilisi olduğunu iddia eden avukat Polina Polansky, Odom ile 6 hafta önce çiftin son kez birlikte görüldükleri Kim Kardashian'ın baby shower partisinin olduğu gece tanıştı.

"O gece birlikte olduk ve Odom 3 gece boyunca yanımdan ayrılmadı" diyen Polansky, Kardashian ve Odom'un evliliğinin çoktan bittiğini söyledi. Polansky, Odom ile ilişkisi olduğunu söyleyen tek kadın değil. In Touch dergisinin Los Angeles temsilcisi Jennifer Richardson Odom'un bir yılı aşkın süredir bir atletle ilişkisi olduğunu, Khloe'nin de bunu bildiğini ve ikilinin ilişkisini bitirmeye çalıştığını iddia etti.

Khole'nin Odom'u takip ettirdiğini ve olmadık şeyler yaptığını söyleyen Richardson, Khloe'nin ikilinin birlikte kaldığı otele gittiğini ve rezalet çıkardığını ifade etti. Öyle ki Odom polis çağırıp "Bu kadını bu otelden atın" demek zorunda kalmış.

 

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King