Kalbi dayanamadı

0
Kalbi dayanamadı

Duygu ALAN

Alsancak’ta Nurel Sitesi’nde ikamet eden 63 yaşındaki Ayhan Gazihan, dün öğle saatlerinde evinde yaşamını yitirdi.
Yaklaşık üç yıl önce açık kalp ameliyatı olan Ayhan Gazihan’ın aile yakınlarından edinilen bilgiye göre, son zamanlarda nefes darlığı sorunu yaşayan Ayhan Gazihan’ın, ayrıca tansiyon, şeker gibi sağlık sorunlarının olduğu öğrenildi.

Acısı yürek yaktı
Ayhan Gazihan’ın vefatı, ailesini, yakınlarını ve komşularını derinden üzdü. Geçen hafta dünya evine giren basın mensubu Muazzez Gazihan, babasının acı haberini balayında olduğu sırada öğrendi.
Acı haberi alır almaz Alsancak’taki baba ocağına koşan Muazzez Gazihan ve diğer aile bireylerinin acısı yürekleri dağladı.

Düğün evinden cenaze evine koştular
Ayhan Gazihan ile aynı sitede ve yan yana apartmanlarda oturan bir komşusu da bu düğün hazırlığı yapıyordu.
Akşama düğünleri olan komşuları, acı haberi alınca şoke oldu. Herkes tarafından çok sevilen Ayhan Gazihan’ın ölüm haberini alan komşuları Gazihan’ın evine koştu ve ailesinin acısını paylaştı.

Bugün defnedilmesi bekleniyor
Ayhan Gazihan’ın naşı, dün öğleden sonra morg görevlileri tarafından evinden alınarak cenaze arabasına taşındı.
Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nin morguna götürüldüğü öğrenilen Ayhan Gazihan’ın bugün Alsancak’ta toprağa verilmesi bekleniyor.

Akşama düğünleri olan komşuları, acı haberi alınca şoke oldu. Herkes tarafından çok sevilen Ayhan Gazihan’ın ölüm haberini alan komşuları Gazihan’ın evine koştu ve ailesinin acısını paylaştı