En Üst

25 Nisan 2017

Kadriye Tavuri’yi aratmıyor

Kadriye Tavuri’yi aratmıyor
Haber İçi Üst

Ceren ÖZBİL

Defalarca başkasının kimliğine bürünerek dolandırıcılık yapan Kadriye Denise Sürücü bu kez emekli polisin kızı olduğunu iddia ederek Süt Deresi Ltd. işletmecisi Ercan Kaya’yı dolandırdı.
Hemen her gün Kadriye Sürücü ile ilgili yeni bir dolandırıcılık ortaya çıkarken, vatandaşlar da, “Tavuri Güney’de hapiste, Kadriye Tavuri’yi aratmıyor” yorumunu yaptı.
Havadis Gazetesi’ne konuşan Kaya,  Kadriye Denise Sürücü’nün kendisinden 600 TL borç istediğini ve akşama ödeyeceğini söylediğini belirterek daha sonra da bu parayı ödemeden ortadan kaybolduğunu kaydetti.

Kaya: 2 gün çalıştı
Kadriye Denise Sürücü’nün emekli polis kızı olduğunu söyleyerek Süt Deresi Ltd.’de işe girdiğini belirten Kaya yaşadığı olayı şu şekilde anlattı:
“İş başvurusunda bulundu. Kabul ettim. İkinci gün bana gelerek cezası olduğunu ve 600 TL ödeme yapması gerektiğini söyledi ve akşama da bana bu parayı ödeyeceğini ifade etti. Ben de kabul ettim ve parayı verdim. Ancak akşam olunca Kadriye Denise Sürücü ortadan kayboldu ve bir kere daha da izine rastlayamadım.”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King