Kadriye Tavuri’yi aratmıyor

0
22
Kadriye Tavuri’yi aratmıyor

Ceren ÖZBİL

Defalarca başkasının kimliğine bürünerek dolandırıcılık yapan Kadriye Denise Sürücü bu kez emekli polisin kızı olduğunu iddia ederek Süt Deresi Ltd. işletmecisi Ercan Kaya’yı dolandırdı.
Hemen her gün Kadriye Sürücü ile ilgili yeni bir dolandırıcılık ortaya çıkarken, vatandaşlar da, “Tavuri Güney’de hapiste, Kadriye Tavuri’yi aratmıyor” yorumunu yaptı.
Havadis Gazetesi’ne konuşan Kaya,  Kadriye Denise Sürücü’nün kendisinden 600 TL borç istediğini ve akşama ödeyeceğini söylediğini belirterek daha sonra da bu parayı ödemeden ortadan kaybolduğunu kaydetti.

Kaya: 2 gün çalıştı
Kadriye Denise Sürücü’nün emekli polis kızı olduğunu söyleyerek Süt Deresi Ltd.’de işe girdiğini belirten Kaya yaşadığı olayı şu şekilde anlattı:
“İş başvurusunda bulundu. Kabul ettim. İkinci gün bana gelerek cezası olduğunu ve 600 TL ödeme yapması gerektiğini söyledi ve akşama da bana bu parayı ödeyeceğini ifade etti. Ben de kabul ettim ve parayı verdim. Ancak akşam olunca Kadriye Denise Sürücü ortadan kayboldu ve bir kere daha da izine rastlayamadım.”