En Üst

21 Temmuz 2017

Haber Üst

Kabakçı : Hükümet değişir insanların çilesi değişmez

Kabakçı : Hükümet değişir insanların çilesi değişmez
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Kabakçı yaptığı yazılı açıklamada, “koltuğun” kendinden başkasını hep küçümseyen, hep hor gören makam olduğunu ve “koltuğun” ülkedeki tüm olumsuzlukların suçlusu olduğunu savundu.
Kabakçı açıklamasında, “koltuğun üreticilerin ürün bedellerini, üreticilerin kuraklık tazminatlarını ödemediğini, bu yılki tohumluk stoklarıyla ilgilenmediğini, Maliye’nin tarlalarının icarını rafa kaldırdığını, mazot, gübre ve dövize tam gaz ileri komutunu verildiğini”  ileri sürdü.

Kabakçı, desteklerin akıbetinin meçhule sevk edildiğini, ekmek fiyatları ve gramajının serbest bırakıldığını, üreticilerin bankalardaki borçlarına her gün faiz eklenmesinin yolunun açıldığını, elektrik borcunu ödemeyen üreticiye ve Sosyal Sigorta primini ödemeyen üreticiye ceza yazıldığını ayrıca üretici ve hayvancının süt paralarının ödenmediğini ifade etti.

Kabakçı açıklamasında, “Bütün bu olumsuzlukların bir tek sorumlusu var, o da koltuk ve koltuklar. Koltuklar hep engel, yoksa neler yapmazdı siyasilerimiz, bu vatan ve bu halk için. Kahrolası koltuklar, bırakın artık siyasilerimiz iş yapsın. Engel çıkarmayın koltuklar, ülke insanımızın yüzü gülsün.” ifadelerine de yer verdi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App