İstanbul’da Nani zirvesi

21
İstanbul'da Nani zirvesi

Sneıjder ve Drogba transferleriyle tüm dünyayı ayağa kaldıran Galatasaray bir büyük bomba daha patlatıyor… Sarı- Kırmızılılar yaklaşık 1 aydır transferi için uğraştığı Manchester United'ın sol kanat oyuncusu Nani'nin transferinde artık sona çok yakın. Geçtiğimiz hafta başında İngiltere'ye giden Başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun, önce Portekizli yıldız ve menajeri Jorge Mendes'le bir araya gelerek büyük oranda anlaşma sağlamıştı. Tulun, Manchester United yönetimiyle de masaya oturup resmi teklifini sunmuştu. Son bilgilere göre menajer Jorge Mendes bu hafta içinde İstanbul'a geliyor. Mendes'in Başkan Ünal Aysal'la Su Ada'da bir araya gelip yemek yemesi bekleniyor.

YILLIK 5.1 MİLYON EURO TEKLİF EDİLMİŞTİ
Aysal'ın yapılacak görüşmede aradaki tüm pürüzleri gidererek ön anlaşma yapması bekleniyor. İngiliz basını, Galatasaray'ın Nani'ye yıllık 5.1 milyon Euro'luk teklif sunduğunu yazmıştı. İstanbul'daki zirvede ödeme planı ve maç başı ücret konularının görüşüleceği öğrenildi. İngiltere'den gelen bilgilere göre Galatasaray ve Manchester United arasında anlaşma da çok yakın.

İNGİLİZLER'E GÖRE ARADAKİ FARK ÇOK AZALDI
Ada basını iki kulüp arasındaki ilk görüşmede M.United'ın 11 milyon Euro istediğini, Galatasaray'ın sıkı pazarlıkları sonrasında 9 milyon Euro'ya kadar düştüğünü iddia ediyor. Sarı-Kırmızılılar ise işi 8 milyon Euro'ya bitirmenin planını yapıyor. Pazarlıkların hafta sonuna kadar neticelenmesi bekleniyor.