En Üst

29 Mart 2017

iPhone’da Müthiş Yenilik!

iPhone’da Müthiş Yenilik!
Haber İçi Üst

Her geçen gün yeni projelerle kapımızı çalan Kickstarter, hayatımızı kolaylaştıracak yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Yaratıcılığı, genç yeteneklerle buluşturan Kickstarter, bu kez de mobil kullanıcıları sevindirecek bir ürün olan 3D kamera aparatıyla geliyor.

Fotoğraf çekmeyi seven Apple kullanıcılarını oldukça sevindirecek bu haber yine bir proje ekibinden geldi. Kickstarter resmi sitesinde yapılan oylamada Poppy, sizlere geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz iPhone GamePad’li Kılıf’lar kadar rağbet gördü.

Poppy isimli aparat, iPhone 4, 4S,5 ve iPod Touch 5 ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Cihazın proje aşamasından üretim aşamasına geçmesi için 40 bin dolar’a ihtiyaç duyulduğu biliniyorken 29 günde yaklaşık 55 bin dolar’ı bulan sermaye sayesinde mağazalardaki ve e-alışveriş sitelerindeki yerini almış.

Kendine özel bir Instagram uygulamasını da yanında bulunan Poppy, bu uygulama sayesinde 3 boyutlu çektiğiniz fotoğraf ve videoları anlık olarak düzenleyebilme, arşivleme veya youtube/sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunuyor.

Herhangi bir elektrik kaynağına ihtiyaç duymayan Poppy’nin 3. boyutlu lensleri de mevcut.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King