En Üst

23 Nisan 2017

İntihar Girişimine Çay Servisi

Haber İçi Üst

Bıçaklı intihar girişimi, yüzlerce meraklı vatandaş tarafından da film gibi izlendi. Meraklı vatandaşlara zaman zaman ev ve iş yerlerinden tepsilerle çay servisi yapılması da dikkat çekti.

 

Şanlıurfa'da, işsiz olan ve sevdiği kızla evlenemeyince bunalıma girip dün 6 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan 19 yaşındaki Mahmut S., bugün de eline aldığı bıçakla kendisine zarar verdi

Yüzlerce kişinin gözleri önünde 1 saat boyunca yanına kimseyi yaklaştırmayarak kendisine zarar veren Mahmut S., bir arkadaşı tarafından ikna edildi. Mahmut S.’nin intihar girişimini yüzlerce kişi de meraklı gözlerle izledi.

Olay saat 16.00 sıralarında Bahçelievler Mahallesi 2’nci sokakta meydana geldi. Dün aynı mahalledeki 6 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan ve itfaiye eri tarafından ikna edilen Mahmut S., bugün elinde bıçak ile bir anda sokak ortasında gömleğini çıkarıp kendisine zarar vermeye başladı.

Engel olmak isteyenleri bıçakla korkutarak uzaklaştıran Mahmut S., işsiz olduğunu ve sevdiği kızla evlenemediğini bu nedenle intihar etmek istediğini söyledi. Sokakta vatandaşları tedirgin eden olayın ihbar edilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Polisleri de yanına yaklaştırmayan Mahmut S., elindeki bıçağı karın ve göğüs bölgesine vurarak kendisine zarar vermeyi de sürdürdü. ’Kendimi burada öldüreceğim’ diye bağıran ve elindeki bıçakla yanına polisleri de yaklaştırmayan Mahmut S., 1 saat sonra yanına gelen bir arkadaşı tarafından ikna edildi. Elindeki bıçağı bırakan Mahmut S., hazır bekletilen ambulansla tedavisi yapılmak üzere hastaneye götürüldü.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King