En Üst

26 Nisan 2017

İnce Saz tınıları mest etti

Haber İçi Üst

Telsim’in platin sponsor olduğu, Gazimağusa Belediyesi’nin düzenlediği 17. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali’nde sahneye çıkan İnce Saz Grubu, izleyicileri mest etti.
Tambur, kemençe ve kanun gibi geleneksel Türk müziği sazlarını, çağdaş tını ve armonilerle harmanlayan ve genç kuşakların da oldukça ilgisini çeken grup, Kıbrıslı sanatseverlere, aşk ve sevgi sözcüklerinin ezgilerle bütünleştiği unutulmaz bir konser verdi.

Hem konseri izlediler hem de hediye kazandılar
Salamis Antik Tiyatro’da yer alan konseri izlemeye gelenler, SMS yoluyla yapılan çekilişle Telsim’den sürpriz hediyeler kazandı. Talihliler, konserden, kazandıkları hediyeleri alarak daha mutlu ayrıldı.
Sanatseverler İnce Saz Grubu’nun konseri ile keyifli anlar geçirirken, Telsim’den sürpriz hediye kazanma fırsatı da yakaladı. Konser süresince Telsim’e SMS atanlar arasından kura sonucu belirlenen talihliler, Telsim’den, internet paketi, 3G modem, wi-fi ve akıllı telefon kazandı.
Konser sonunda hediyelerini Telsim standından teslim alan 10 talihli, hem konser keyfi yaşadıklarını hem de Telsim’den hediye kazandıklarını belirterek, Telsim’e teşekkür ettiler.
Telsim, 17. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali’nde 1 Temmuz’da sahneye çıkacak Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, 4 Temmuz’da Rojas ve Rodriguaz Flamenko Topluluğu, 9 Temmuz’da Luz Casal, 11 Temmuz’da Erkan Erzurumlu ve Grubu, 15 Temmuz’da Natalia Cole konserlerinde de çekilişlerini sürdürecek.

 

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King