En Üst

25 Haziran 2017

İlk günde Levent ve YDÜ duble yaptı

İlk günde Levent ve YDÜ duble yaptı
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Lefkoşa Atatürk Stadı Tartan Pisti’nde yer alan yarışlarda ilk gün sonunda takımsal klasmanda U 16 ve U 18 bayanlarda Levent Spor Kulübü,  U 16 ve U 18 erkeklerde ise Yakın Doğu Üniversitesi zirvede yer aldı. Yarışlar bugün yapılacak 2. gün müsabakalarıyla tamamlanacak

Yarışların ilk gününde Doğu Akdeniz Üniversitesi sadece U 16 bayanlarda yarışırken, diğer kategorilerde ise lisans sorunundan dolayı yarışmalara katılamadı

Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen U 16-U 18-U 20 kulüpler atletizm yarışmaları ilk gün müsabakaları dün gerçekleşti.
Lefkoşa Atatürk Stadı Tartan Pisti’nde yer alan yarışlarda ilk gün sonunda takımsal klasmanda U 16 ve U 18 bayanlarda Levent Spor Kulübü,  U 16 ve U 18 erkeklerde Yakın Doğu Üniversitesi, U 20 erkeklerde ise Girne Amerikan Üniversitesi birinci oldu. U 20 bayanlarda ise ilk günde hiçbir kategoride yarışan sporcu olmadı.
U 16-U 18-U 20 kulüpler atletizm yarışmaları bugün yapılacak 2. gün müsabakalarıyla tamamlanacak.

DAÜ’de lisans sorunu
Yarışların ilk gününde Doğu Akdeniz Üniversitesi sadece U 16 bayanlarda yarışırken, diğer kategorilerde ise yarışmalara katılamadı.
Lisanslı sporcuların yarıştığı kulüpler şampiyonasında DAÜ, sporcularının lisans işlemlerini tamamlamadıkları için birçok müsabakada yer alamadı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App