Hocalar sınavda terledi

0
Hocalar sınavda terledi

Eğitimin birinci aşamasının son gününde 23 antrenör, Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Birimi’nden Atilla Yüce ve KTFF Eğitim-Üst Kurulu Başkanı TUDOR Eğitmeni Mustafa Borataş gözetiminde sınavdan geçti

UEFA Pro Lisans Antrenörlük Kursu’nun ikinci aşaması 17 Haziran Pazartesi başlayacak

UEFA Pro Lisans Antrenörlük Kursu’nun birinci aşaması tamamlandı.

İlk aşaması 3 Haziran’da başlayan ve dün yapılan sınavla sonuçlanan eğitimin birinci kademesine 23 antrenör katıldı.

Hocalar önünde sınav

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Birimi’nden Atilla Yüce’nin baş eğitmen olarak yer aldığı kursta dün, katılımcılar Yusuf Kaptan Sahası’nda sınav verdi.
Kursa katılan hocalar, hem board üstünde hem de sahada uygulamalı olarak kurs süresince işlenen konularda Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Birimi’nden Atilla Yüce
ile birlikte Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Eğitim-Üst Kurulu Başkanı TUDOR eğitmeni Mustafa Borataş önünde sınavdan geçti.

İkinci aşama 17 Haziran’da  

UEFA Pro Lisans Antrenörlük Kursu’nun ikinci aşaması 17 Haziran Pazartesi başlayacak.
17-30 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek UEFA Pro Lisans Antrenörlük Kursu’nun ikinci grubunda 24 antrenör eğitim alacak.
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Ahmed Sami Topcan Toplantı Salonu’nda yer alacak kursun ilk gün dersleri saat 14.30’da başlayacak.

“Kaleci Antrenörlüğü Kursu”na başvurular
 
Bu arada, “Kaleci Antrenörlüğü Kursu” için müracaatlar 17 Haziran- 1 Temmuz tarihleri arasında yapılabilecek.
8 Temmuz’da başlayacak ve 15 Temmuz’a dek sürecek kurs, Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Birimi’nden Rasim Kara yönetiminde verilecek.
“Kaleci Antrenörü” lisansı sahibi kişilerin “güncelleme” amacıyla katılımı zorunlu olan bu kursa, B Lisans sahibi antrenörler de “Kaleci Antrenörlüğü” lisansı için katılabilecek. KTFF liglerinde toplamda 10 yıl lisanslı kalecilik yapanların da bir defaya mahsus bu kurs için başvuruda bulunabilecekleri belirtildi.

 

Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here