Henüz çok gençti

0
22
Henüz çok gençti

 ACI HABERİ GELDİ… 27 Haziran Perşembe akşamı meydana gelen kazada ağır yaralanan Ahmet Gözügüzel tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bir süre Lefkoşa Doktor Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Gözügüzel daha sonra Ankara GATA’ya sevk edilmişti

Ceren ÖZBİL
Yeniboğaziçi köyünde 27 Haziran Perşembe akşamı geçirdiği motosiklet kazasında ağır yaralanan 33 yaşındaki polis memuru Ahmet Gözügüzel yaşamını yitirdi.
21 gündür yoğun bakımda olan Gözügüzel bir süre Lefkoşa Doktor Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi gördükten sonra sağlık durumunun ciddiyeti nedeniyle Ankara GATA’ya sevk edilmişti. Ancak Gözügüzel tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Kan aranıyordu…
Bir süredir Ankara GATA’da tedavi gören Ahmet Gözügüzel için gerek sosyal paylaşım siteleri gerekse diğer basın kuruluşları aracılığı ile kan aramaktaydı. Ancak hiçbir cerrahi müdahaleye yanıt vermeyen polis memurunun dün sabah saatlerinde acı haberi geldi.

Sevenleri perişan oldu…
33 yaşlındaki Gözügüzel’in acı haberini duyan sevenleri perişan oldu. Gözügüzel’in yoğun bakımda olduğu süre boyunca arkadaşları sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’ta Gözügüzel için “Ah gardaş ah Yüce Allahım bu kadarıyla def etsin… Çok büyük geçmiş olsun… En kısa zamanda en iyi olman dileklerimle”, “Gardaş hade artık yauu lütfen dön aramıza kahrolduk hepimiz” gibi sözler paylaşmaktaydı.

Çarpmanın etkisiyle tarlaya savrulmuştu
Kaza 27 Haziran Perşembe akşamı 33 yaşındaki Ahmet Gözügüzel yönetimindeki JR 790 plakalı motosiklet ile 21 yaşındaki Ferhan Altunç yönetimindeki FK 325 plakalı aracın kafa kafaya çarpışmasıyla meydana gelmişti. Çarpışmanın etkisiyle tarlaya savrulan motosiklet ile araç kullanılmaz hale geldi. Kaza sonucu Ferhan Altunç hafif yaralanırken, motosiklet sürücüsü Ahmet Gözügüzel ağır yaralanmıştı.