En Üst

25 Nisan 2017

Henüz 6 yaşında ama milyonlarla oynuyor

Henüz 6 yaşında ama milyonlarla oynuyor
Haber İçi Üst

Yaşam tarzını da bu zenginliğine uyduran Isabella, İngiliz Daily Mirror gazetesine yaptığı açıklamada, “Milyoner olmanın nesini sevmeyeyim ki? Ben bir süperstarım. Kendi mücevher markam var ve patron olmayı seviyorum. Katıldığım hiçbir şeyde özellikle de güzellik yarışmalarında kaybetmiyorum. En çok da ayakkabılarımı seviyorum. 60 çiftten fazla ayakkabım var” dedi.
Minik kızın annesi Susanna, mücevher markasının ortağı ve kızını ilk güzellik yarışmasına sokan da o. 39 yaşındaki anne kızının “şımarık bir çocuk olarak büyümesini” istemiyor. “Bakın Britney Spears gibi çocuk yıldızların başına neler geldi. Aynı şeyin kızıma da olmasını istemiyorum” dedi ancak Isabella’nın lüksü sevdiğini dolayısıyla kendisine bunları vermekten mutluluk duyduklarını belirtti.
Güzellik yarışmaları için sık sık seyahat ettiklerini ifade eden Susanna Barrett, “Isabella beş yıldızlı oteller konusunda bir zevk geliştirdi. Kendisine hizmet edilmesine bayılıyor. Gerçi zaman zaman çıldırabiliyor, bir keresinde 2200 dolarlık yemek ısmarladı. Öyle hamburger ve patates kızartması filan değil, fleminyon, ıstakoz ısmarlıyor” diye konuştu.
Anne Barrett, bunun tepeden bakan bir durum olduğunu kabul etse de bir yandan da böyle şeylerin kızının kimliğinin bir parçası olduğunu belirtiyor.

İsabella’nın zenginliğinin en büyük kaynağı Glitzy Girl koleksiyonu. Koleksiyonda dudak parlatıcılarından şans bilekliklerine birçok parça bulunuyor.
Glitzy Girl fikri Isabella’nın güzellik yarışması günlerinde ortaya çıkmış. Küçük kız her yarışma kazandığında annesi bir şans bilekliği alarak Isabella’nın “başarılarıyla övünebileceği bir şeye sahip olmasını” sağlamaya çalışıyormuş. Hayranları arasında bu bileklikler çok meşhur olunca Barrett ailesi de bunu para kazanmak için bir fırsat olarak değerlendirmeye karar vermiş.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King