En Üst

28 Nisan 2017

Hedef temiz, şeffaf ve katılımcı siyaset

Hedef temiz, şeffaf ve katılımcı siyaset
Haber İçi Üst

Demokrat Parti (DP) Lefkoşa Türk Belediyesi Başkan adayı Mustafa Arabacıoğlu ve belediye meclis üyesi adayları sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretler çerçevesinde, KKTC Hataylılar Derneği’ni ziyaret etti.

DP’den yapılan açıklamaya göre, Mustafa Arabacıoğlu ziyaret sırasındaki konuşmasında, LTB’nin içinde bulunduğu çıkmazdan kurtulması için hazırladıkları yol haritasını, başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle paylaştı.

Arabacıoğlu, “Biz sorunun çözümünde başarılı olup olamayacağımızın sınavına giriyoruz. Risk aldık ama başaracağımızdan eminiz. Seçildikten sonra herkes parti rozetini bir kenara bırakarak, LTB’yi kendi ayakları üzerinde duran bir yapıya kavuşturmak için elbirliğiyle çalışacak” şeklinde konuştu.

LTB’deki seçimin ülke genelindeki siyaset açısından da bir dönüm noktası olduğunun altını çizen Arabacıoğlu, “Yakaladığımız bu fırsat siyasetin ülkemizde nasıl olması gerektiğiyle de alakalıdır. Biz siyasetin temiz, şeffaf, katılımcı olabileceğini göstermek için yola çıktık…” ifadelerini kullandı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King