Hamitköy’de yeniden “Miş” sesleri

12
Hamitköy’de yeniden “Miş” sesleri

KENNETH GERİ DÖNDÜ: Geçen sezon attığı gollerle takımı Hamitköy’e hayat veren Kenneth, denenmeye alındığı PTT 1. Lig ekiplerinden 1461 Trabzon tarafından tercih edilmeyince yeniden adaya dönerek takımında kalmış oldu

 

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Süper Lig ekiplerinden Hamitköy’de başkanın hala belirlenmemesinden dolayı sıkıntılar gün geçtikçe artarak devam ediyor.
Sürecin ilk günlerinde mevcut başkan Emir Miş’in yeniden başkanlığa sıcak bakmamasından sonra Hamitköy’de başka adayın da olmaması kulübü sıkıntıya sokmuştu.
Ancak Hamitköy camiası mevcut başkan Emir Miş’in yeniden başkan olması için adeta seferberlik başlattı.
Camia da hatırı sayılı kişilerin araya girmesiyle Emir Miş, yeniden adaylığa sıcak bakıyor.
Haftaya hareketli günlerin beklendiği Lefkoşa ekibinde, yönetim kuruluna önemli isimlerin de katılması gündeme geldi.

Transfer yapılamadı

Yerli futbolcuların transfer süresinin bittiği süreçte, sadece kiralık oyunculara yönelebilecek olan Lefkoşa ekibi, yeni sezonu iyi bir noktada tamamlayabilmek için teknik kadroyu da oluşturması gerekiyor.
Başkan ve yönetimin belirlenememesinden dolayı hem oyuncu transferi hem de teknik kadronun hala olmaması Hamitköy’ü Süper Lig’deki geleceğini de tehlikeye sokacak gibi görünüyor.

Kenneth adaya döndü

Geçen sezon Hamitköy’ün ligde kalmasını sağlayan oyuncuların başında gelen Kenneth de yeni sezon öncesi adaya gelerek Hamitköy’de oynamaya devam edecek. Attığı gollerle takımına hayat veren Kenneth’in adı ilk olarak ülkemiz takımları ile anılmış daha sonra da Türkiye’nin PTT 1. Lig ekiplerinden 1461 Trabzon ile geçmişti. Sonuçta 1461 Trabzon takımında denenen ve tercih edilmeyen Kenneth geçtiğimiz günlerde yeniden adaya döndü.

Futbolcular inisiyatif alacak

Birçok Süper Lig kulübünün antrenmanlara başladığı süreçte oyuncular da bu durumdan rahatsız olmaya başladılar.
Takımın tecrübeli kaptanları ve oyuncuları bayram sonrası bir araya gelerek antrenmanlara başlayacak. Takımın gidişatının etkilendiği bu süreçte daha fazla zarar görmemek adına Hamitköy futbolcularının yarın kendi sahalarında antrenmanlara başlayacak.