Hamitköy tatile devam ediyor

0
Hamitköy tatile devam ediyor

KAPTANLAR DEVREYE GİRDİ: Takım kaptanları Mehmet Kasnak, Hamdi, Serkan ve Kenan’ın bayram sonrası futbolcuları bir araya getirip antrenmanlara başlayacakları öğrenildi

Süper Lig ekiplerinden Hamitköy’de hala belirsizlik devam ediyor. Başkan Emir Miş’in yeni sezonda göreve devam etmeyecek olması ve yeni bir başkan adayının çıkmaması üzerine Hamitköy futbol takımı da bir araya gelemedi
Süper Lig’de takımlar kamp çalışmalarına başlarken, Hamitköy’ün hala daha antrenmanlara bile başlamaması sezon öncesi ciddi sıkıntı yaşayacaklarını gösteriyor.

Henüz aday yok

Hamitköy’de başkanlık görevini bırakan Emir Miş ve 3 yönetici dün akşam kulüp binasında bir araya gelerek ne yapabileceklerini görüştüler. Aday çıkmamasının endişesini yaşayan yöneticiler bayram sonrası genel kurul kararı alacaklar.

9 futbolcu geri döndü

Hamitköy futbol takımından geçen sezon kiralanan 9 futbolcu bu yıl takım kadrosuna dahil olacak.   
Geçitkale’den Kenan, Türkmenköy’den Metin, Vadili’den Hüseyin Moda, Akova’dan Halil İbrahim ve Onur, Girne Halk Evi’nden Serkan yeniden Hamitköy kadrosunda yer alacaklar.

Kaptanlar takımı toparlayacak

Hamitköy’de yönetimin hala daha belirsiz olması, genel kurulun yapılmaması futbolcuları da huzursuz etti. Birçok takım antrenmanlara ve kamplara başlayıp sezona hazırlanırken Hamitköy’de bu eksiklik ligde büyük sıkıntı yaşayacaklarını şimdiden gösteriyor. Takımın tecrübeli kaptanları Mehmet Kasnak, Hamdi, Serkan ve Kenan’ın bayram sonrası futbolcuları bir araya getirip antrenmanlara başlayacakları öğrenildi.