En Üst

28 Nisan 2017

Görmeden Aşık Oldum adam…

Haber İçi Üst

Dünyaca ünlü futbol yıldızı Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, türkiye'ye ayak bastığı andan beri herkesin gönlünde taht kurdu. Kendi adını taşıyan YC Jewels takı koleksiyonuyla gündemde olan ünlü model; hazırladığı aksesuvarları 21 Mayıs'tan itibaren lidyana.com'da satışa sunacak. Cabau; Sneijder ile evlenme hikayesini ve yeni takı koleksiyonunu anlattı:
Annem ve beş kardeşimle birlikte İbiza'dan Hollanda'ya taşındığımız dönemde modelliğe başladım. O yaşlardayken hem oyuncu, hem de model olmak istiyordum. Annem de ısrarlarıma dayanamayarak beni bir oyuncu ajansına kaydettirdi. 16 yaşında Hollanda'da ünlü bir oyuncu ve model olmuştum.

2009 yılında Wesley Sneijder ile tanıştım. Benden önceki iki yıllık dönemde bekardı ama adı sürekli birileriyle yazılıyordu. Wesley de bir gün kendisiyle ilgili haberleri yapan gazetecilere "Sürekli benim adımı başkalarıyla yazıyorsunuz ama bunlar doğru değil; benim birlikte olmak istediğim tek kişi var, o da Yolanthe Cabau ama kendisini tanımıyorum" demiş.

Gazeteci arkadaşlar da ona; birlikte çekileceğimiz ilk fotoğrafı kendilerine vermemiz karşılığında benim telefon numaramı verebileceklerini söylemiş. Wesley de bu pazarlığı hemen kabul etmiş. Wesley'i hiç tanımıyordum; günlerce bana mesaj attı, cevap vermedim. Daha sonra bir gün telefonumu bilinmeyen bir numara aradı. Telefonu açtığımda Wesley karşımdaydı. Bana "Neden mesajlarıma cevap vermedin?" diye sordu. Sonunda telefon numaramı değiştirmek zorunda kaldım ama yine yılmadı ve aynı gün yeni numaramı buldu. Bana "Beni yarım saat dinle, kapatma" dedi ve ben de onu dinledim. Böylece konuşmaya başladık.
'YAN YANA GELMEDİĞİM ADAMA AŞIK OLDUM'

Bu telefon trafiği üç ay sürdü. Hiç yan yana gelmediğim bir adama aşık olmuştum. Üç ayın sonunda onun ısrarları üzerine buluştuk ve onu görür görmez aşkım daha da arttı. İlk tanıştığımız geceden sonra ayrılamayacağımızı anladık ve 1.5 yıl sonra evlendik.

Türk insanının karakterini çok seviyorum; sıcakkanlı ve konukseverler. Türkiye'de kendimi evimde hissediyorum. Galatasaraylı taraftarların ilgisi ve sevgisi gerçekten harika. Onlar bana 'yenge' diyerek beni ailelerinin içine soktular. Bu insanların hiçbiri beni gerçekten tanımıyor ama sanki tanıyormuşçasına seviyor ve sahipleniyorlar. Bu çok özel bir duygu.

YC Jewels koleksiyonunu; hayatımda yaşadığım tüm olaylardan, yaşadığım tüm ülkelerden ve tanıştığım tüm kültürlerden ilham alarak çıkardım. Kolyeler, bilezikler, yüzükler, küpeler, saç takıları ve halhallar koleksiyonumu oluşturuyor. şöhretimle vakıf kurdum Cinsel istismara maruz kalan çocukları korumak için kurduğum Free A Girl Vakfı için de özel bir bilezik tasarladım. Hollanda'da tanıştığım biri bana, Hindistan'da 6 yaşındaki çocukların bile seks kölesi olarak çalıştırıldığını anlattı. Küçücük çocuklar, seks kölesi olarak çalıştırılıyordu. Ben de şöhretimi kullanarak, bu çocukları korumak için bu vakfı kurdum.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King