En Üst

29 Nisan 2017

Gönyeli Mezbahası’nın standardı yükseltildi

Gönyeli Mezbahası’nın standardı yükseltildi
Haber İçi Üst

Gönyeli Belediyesi’nin et kesim, muayene ve denetimler için kullandığı mezbahası tadilata alınarak daha sağlıklı koşullarda hizmet vermek için yenilendi.

Epoxi kaplama kullanıldı
Sağlıklı koşullarda vatandaşa hizmet vermesi amaçlanan mezbahanın tadilatında, epoxi kaplama malzemesi kullanıldı. Hijyenliği yüksek düzeyde tutmasıyla bilinen epoxi kaplama, gıda sağlığı kalitesini yüksek seviyede tutuyor. Ayrıca, Gönyeli Belediyesi, kesimi yapılan etlerin satış yerlerine daha iyi şartlar altında ulaşması amacıyla soğuk hava ünitesine sahip modern et taşıma aracını araç filosuna ekledi.

Yeni araç hizmette
Gönyeli Belediyesi’nin araç filosuna yeni kattığı mezbaha aracı hizmete girdi. Mezbaha aracı kesilen etlerin daha sağlıklı bir şekilde halka ulaştırılmasında önemli bir rol oynuyor.

Benli: Her şey halk sağlığı için
Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli ise konuyla ilgili açıklamasında atılan ve ilerde atılacak adımların halk sağlığı odaklı olduğunu belirtti. Halkın sağlığı ve hijyeni için hiçbir fedakârlıktan kaçmayacaklarının da altını çizen Benli, Gönyeli Mezbahası kapsamında yeniliklerin devam edeceği belirtti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King