En Üst

25 Nisan 2017

Gönyeli Masterleri G. Saray’ı 7-5’le geçti

Gönyeli Masterleri G. Saray’ı 7-5’le geçti
Haber İçi Üst

Gönyeli Masterleri Futbol Takımı, ayarlanan müsabaka programı için gitmiş olduğu İstanbul’dan yenilgi yüzü görmeden adamıza döndü. Her yıl yurt dışı programları yapan ve gidilen bölgelerde oynadığı masterler futbol maçları ile bir dizi temaslar yapan Gönyeli Masterleri bu yıl rotayı İstanbul olarak belirlemişti.
İstanbul’da ilk olarak Silivri Masterleri ile karşılaşan Gönyeli daha sonra Beşiktaş Masterler takımı ile maç oynadı. Silivri Masterleri’ni rahat bir skorla geçen Gönyeli, Ahmet Dursun’lu, Yasin Sülün’lü Beşiktaş Masterleri karşısında galibiyeti son saniyede Ahmet Dursun’un attığı gol ile kaçırdı ve siyah-beyazlılarla berabere kalmıştı.
Beşiktaş’ın Fulya’daki tesislerin oynanan bu maçın ardından son maçını Galatasaray Masterleri ile oynayan Gönyeli Masterleri Futbol Takımı güçlü rakibi karşısında kazanmayı başardı.
Galatasaray Spor Kulübü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen karşılaşmada Gönyeli Masterleri, İlyas, Papen Mustafa, Saffet Akyüz, Tayfun, Soner, İsmail gibi tanınmış oyuncuların yer aldığı Galatasaray Masterleri’ne karşı mücadele etti.
Galatasaray Masterleri ile Gönyeli Masterleri arasında oynanan bu maçtan temsilcimiz 7-5’lik skorla galip ayrılırken rakibinden de takdir aldı. Gönyeli Masterleri’nin bu maçtaki golleri Hüseyin Amcaoğlu (4), Ali Kanlı (2) ve Okan Atav’dan geldi.
Karşılaşmayı özellikle Galatasaray-Trabzonspor maçını izlemek için İstanbul’a giden çok sayıda KKTC’li futbol sever de izledi. Gönyeli Masterleri’nin ortaya koyduğu futbol büyük beğeni toplarken, Galatasaray Masterleri kafilemize Florya Metin Oktay Tesisleri’nde büyük bir misafirperverlik örneği gösterdi.
Gönyeli Masterleri dün akşamüzeri ülkemize döndü.

 

 

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King