Girne’nin Yeni Eğlence Durağı

21

Eski İstasyon Cafe’nin yerine açılan London Taxsi Cafe Bar, geçtiğimiz cuma akşamı birçok davetlinin katılımı ile birbirinden eşsiz kokteylleri, lezzetli yemekleri, kalitesi ve şık tasarımı ile muhteşem bir partiyle açıldı. Açılış partisinde; eğlence severleri birçok sürpriz karşıladı. Açılış partisi Dance FM DJ’lerinin performansı ve sunumuyla Dance FM den canlı yayınlandı.

Katılımın yoğun olduğu açılışı Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın yaparken kısa bir de konuşma yaparak, aile dostlarının bu mekanı açmasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirirken, Girne’de de böyle güzel bir mekan açmalarını tebrik ederek, başarı diledi.
Pınar Atman’ın direktörlüğünü yaptığı Süper Model Ajans mankenleri de gecede yer aldı. Geceye ülkemizin tanınmış birçok siması katılım gösterirken özellikle Litvanyalı modellerin ve Süper Model Ajans mankenlerinden Ümmühan Bektaş’ın şıklığı gözlerden kaçmadı.

AÇILIŞ AYGIN’DAN… Girne’nin yeni eğlence durağı olmaya aday mekanı London Taxsi’nin açılışını Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın yaptı…SÜPER MODELLER… London Taxsi’nin açılışına Süper Model Ajans mankenleri de katılarak geceyi renklendirdi…