En Üst

24 Temmuz 2017

Haber Üst

Girne’nin Yeni Eğlence Durağı

Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Eski İstasyon Cafe’nin yerine açılan London Taxsi Cafe Bar, geçtiğimiz cuma akşamı birçok davetlinin katılımı ile birbirinden eşsiz kokteylleri, lezzetli yemekleri, kalitesi ve şık tasarımı ile muhteşem bir partiyle açıldı. Açılış partisinde; eğlence severleri birçok sürpriz karşıladı. Açılış partisi Dance FM DJ’lerinin performansı ve sunumuyla Dance FM den canlı yayınlandı.

Katılımın yoğun olduğu açılışı Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın yaparken kısa bir de konuşma yaparak, aile dostlarının bu mekanı açmasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirirken, Girne’de de böyle güzel bir mekan açmalarını tebrik ederek, başarı diledi.
Pınar Atman’ın direktörlüğünü yaptığı Süper Model Ajans mankenleri de gecede yer aldı. Geceye ülkemizin tanınmış birçok siması katılım gösterirken özellikle Litvanyalı modellerin ve Süper Model Ajans mankenlerinden Ümmühan Bektaş’ın şıklığı gözlerden kaçmadı.

AÇILIŞ AYGIN’DAN… Girne’nin yeni eğlence durağı olmaya aday mekanı London Taxsi’nin açılışını Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın yaptı…SÜPER MODELLER… London Taxsi’nin açılışına Süper Model Ajans mankenleri de katılarak geceyi renklendirdi…

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App