En Üst

29 Mart 2017

Gençlik kamplarında artık okçuluk da yapılacak

Gençlik kamplarında artık okçuluk da yapılacak
Haber İçi Üst

Gençlik Dairesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Gençlik Kamplarında görev yapan gönüllü liderlere, 3-6 Ağustos tarihleri arasında Okçuluk Federasyonu tarafından “Atış Kontrolör Kursu” verileceği kaydedildi.

Kurs Sorumlusu ve eğitmen Boren Sargon ve Yardımcı eğitmen Berke Özkan’ın vereceği kurslara gençlik kampı görevlileri dışında ilgi duyan herkes katılabileceği belirtildi.

EROĞLU

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu, gençlik kamplarının cazibe merkezi haline geldiğini belirterek, gençlerin her geçen yıl kamplara daha çok ilgi duyduğunu ve memnun ayrıldığını söyledi.

Eroğlu, gençlik kamplarını her geçen yıl yenilediklerini kaydederek, şuanda gençlerin kamp gerçekleştirdiği Kantara Gençlik kampına yeni basketbol sahalarının yapıldığını, prefabrik yapılarla kapasitenin arttırıldığını ve fitness alanının da gençlerin hizmetine sunulduğunu vurguladı.

Kamplarda, bisiklet, basketbol, voleybol ve birçok kamp oyunun yer aldığını söyleyen Eroğlu, eğitici ve kültürel aktivitelerin de gençlere verildiğini kaydetti.

Eroğlu, verilen etkinliklerin yanında bir ilki gerçekleştirerek kış kamplarını da başlattıklarını belirtirken, okçuluk aktivitelerinin de kamplarda bir ilk olacağını ve Okçuluk Federasyonu ile birlikte gerçekleşecek eğitimlerin ardından kamplara gelen gençlerin bu hizmetten de yararlanacağını söyledi.

Eroğlu, gençlere yönelik yeniliklerin devam edeceğini dile getirerek, Okçuluk Federasyonu yetkililerine ve Gençlik Dairesi gönüllü liderlerine de katkılarından dolayı teşekkür etti.

KURSUN VERİLECEĞİ YERLER

Kursun verileceği yerler şunlar:

“Yer: Sporcu Eğitim Merkezi, Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi; 3 Ağustos, Cumartesi Saat 18.00-19.00, 4 Ağustos, Pazar Saat 18.00-20.00, 5 Ağustos, Pazartesi Saat 18.00-20.00, 6 Ağustos, Salı Saat 18.00-20.00”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King