En Üst

22 Temmuz 2017

Haber Üst

Genç TV’ye Yıldız Yağmuru

Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

U Kıbrıs Genç TV 16. kuruluşunu Girne Merit Park Otel’de Türkiye ve Kıbrıs’ın ünlü isimleri ile kutladı. Perran Kutman, Sermiyan Midyat, Hıncal Uluç, Rafet El Roman, Ziynet Sali, Hazar Ergüçlü gibi isimler geceye renk kattı
Kıbrıs Genç TV geçtiğimiz akşam Merit Park Otel’de verdiği özel parti ile 16. yılını kutladı. Bu özel partide birçok ünlü isim yer aldı.
Perran Kutman, Sermiyan Midyat, İlker Yasin, Hıncal Uluç, Faruk Bayhan, Rafet el Roman, Ziynet Sali, Mehmet Ali Erbil, Hazar Ergüçlü gibi isimler de bu özel gecede yer aldı.
Gecede Kıbrıs Genç TV Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Birinci ve oğlu Tekin Birinci konuşma yaparak öncelikle kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına ve izleyenlerine teşekkür etti ve her zaman halkın televizyonu olmaya devam edeceklerini belirtti. Kıbrıs sanat ve iş dünyasından da birçok konuğun katıldığı gecede Kıbrıslı sanatçımız Ziynet Sali Kıbrıs şarkılarına yer vererek duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.
Dünyaca ünlü sanatçı Della Miles ise Kıbrıslı sanatçımız Nil Burak’ın “Yalnızım” adlı eserini seslendirerek büyük beğeni topladı.
Gecenin sonunda Kıbrıs Genç TV yönetim kurulu başkanı Ertan Birinci ve sanatçı dostları alkışlar arasında 16. yılı pasta keserek kutladılar.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App