En Üst

24 Temmuz 2017

Haber Üst

Gelmiş geçmiş en iyi istifa dilekçesi

Gelmiş geçmiş en iyi istifa dilekçesi
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

İngiltere’nin Stansted havaalanında çalışan bir görevli işinden istifa ettiğini yetkililere bildirmek için ilginç bir yöntem seçti.

Göçmen bürosu için 4 yıldır çalışan Chris Holmes, 31. doğum gününde istifasını bir pastanın üzerine yazdı ve pastayı yöneticilerine gönderdi.

Holmes, istifasında ‘Yeni baba olmuş biri olarak hayatın ne kadar kıymetli olduğunu, zamanı kendini ve diğer insanları mutlu edecek şeylere harcamanın önemini şimdi anlıyorum. Bu sebeple, zamanımı ve enerjimi aileme ve kek yapmaya harcayacağım. İstifamı kabul edin. En iyi dileklerimle.’ yazdı.

Yöneticileri, istifa pastasını şaşkınlıkla karşıladı ancak pastanın tadına bakmayı da ihmal etmedi. Holmes’ün pastanın yanında resmi bir dilekçeyle de istifasını sunduğu belirtildi.

 

Chris Holmes, havaalanındaki işinin yanında birkaç yıldır kek yapmaya merak sardığını ve bundan sonra hayatını kek yaparak kazanacağını söyledi.

BBC’nin haberine göre, Holmes’ün pastalı istifası internette de ilgi gördü, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da viral olarak yayıldı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App