Galatasaray’dan Flaş Karar!

0
Galatasaray'dan Flaş Karar!

G.Saray, yabancı sınırı nedeniyle sıkıntı yaşıyor. 10 yabancısı olan Aslan, yeni isimler almak için Riera ve Elmander’i göndermenin yollarını arıyor…

Federasyonun 6+0+4 kuralını resmen açıklaması G.Saray’da itirazlara neden olurken, tüm transfer planlarını bir anda alt üst etti. Başkan Ünal Aysal’ın TFF’ye gösterdiği sert tepkiye karşın kurmaylarına talimat verip, tüm yabancı transferleriyle ilgili girişimleri 2. bir emre kadar durdurduğu öğrenildi. Aysal’ın bu talimatıyla, daha önce Brezilya’da el sıkışılan sol bek Carlinhos yine bekletiliyor. Gözden çıkarılan yabancıların gönderilmesi için de harekete geçildi.

CARLINHOS, RIERA’YA BAĞLI

Halen kadrosunda 10 yabancı futbolcusu bulunan ve Felipe Melo’nun yeniden kadroya katılmasının ardından bu sayının 11’e yükselecek olması ile sıkıntı yaşayan Sarı-Kırmızılı yönetim, Albert Riera ve Johan Elmander’i yollama kararı almış, sözleşmesi sona eren Tomas Ujfalusi ile de vedalaşmıştı. Riera’nın gitmesiyle Carlinhos ile anlaşma imzalanmasının planlandığı ancak İspanyol oyuncunun kulüp bulamaması nedeniyle kriz yaşandığı belirtildi.

MENAJERLERE ÇAĞRI YAPILDI

Aslan’ın göndermeyi planladığı yabancıların menajerleri ile de görüşmeler sürüyor. G.Saray yönetimiyle görüşen Riera, Elmander ve Culio’nun menajerlerine, oyuncuları için gelen teklifler iletildi.