04 Aralık 2016

Futbol ve teniste final günü

Futbol ve teniste final günü
Haber İçi Üst

Grup maçlarının ardından bugün saat 12.30’da Şehit Hüseyin Ruso Ortaokulu ile Şehit Turgut Ortaokulu finalde şampiyonluk mücadelesi verecekler

Teniste de kızlarda Atleks Sanverler Ortaokulu ile Gazimağusa TMK ve erkeklerde ise Çanakkale Ortaokulu ve Levent Kolej finalde karşılaşacaklar

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen Ortaokullararası Futbol Birinciliği’nde Şehit Hüseyin Ruso Ortaokulu ile Şehit Turgut Ortaokulu finale kalan takımlar belli oldu.
Grup maçları dün sabah tamamlandıktan sonra A Grubu’nda Değirmenlik Lisesi OB ile Çanakkale Ortaokulu ve B Grubu’nda da Şehit Turgut Ortaokulu ve Şehit Hüseyin Ruso Ortaokulu yarı finale yükseldiler.

ŞTO ve ŞHRO finalde

Yarı finalde dün oynanan maçlarda Şehit Hüseyin Ruso Ortaokulu, Değirmenlik Lisesi Orta Bölümü’nü 2-0 yenerek final oynamaya hak kazandı.
Diğer maçta ise Şehit Turgut Ortaokulu, Çanakkale Ortaokulu’nu rahat bir maçın ardından 3-0 yenerek adını finale yazdırdı.
Birincilikte bugün Gönyeli Stadı’nda saat 12.30’da Şehit Hüseyi Ruso Ortaokulu ile Şehit Turgut Ortaokulu şampiyon olmak için mücadele edecekler.
Final maçından önce ise Değirmenlik Lisesi OB ile Çanakkale Ortaokulu üçüncülük maçına çıkacaklar.

Teniste de final var

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen Ortaokullarası Tenis Birinciliği bugün yapılacak finallerle tamamlanacak.
Atatürk Spor Kompleksi içinde buluna Tenis Federasyonu kortlarında gerçekleşen birinciliğe kızlarda beş ve erkeklerde de yedi takım katıldı.
Oynanan maçlar sonunda kızlarda Atleks Sanverler Ortaokulu ile Gazimağusa TMK bugün şampiyonluk mücadelesi verecekler.
Erkeklerde ise Çanakkale Ortaokulu ve Levent Kolej finalde karşılaşacaklar. Her iki final de saat 11.30’da başlayacak.
Oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı:
Kızlar
Levent Kolej – Doğu Akdeniz Doğa Koleji: 2-1
Gazimağusa TMK – Yakın Doğu Koleji: 2-1
Atleks Sanverler Ortaokulu – Levent Kolej: 2-1
Erkekler
Çanakkale Ortaokulu – Yakın Doğu Koleji: 2-1
Doğu Akdeniz Doğa Koleji – Atleks Sanverler Ortaokulu: 1-2
Türk Maarif Koleji – Çanakkale Ortaokulu: 1-2
Atleks Sanverler Ortaokulu – Levent Kolej: 1-2

FACEBOOK YORUMLARI
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

havadis gazetesi reklam