En Üst

29 Nisan 2017

Fuhuş Operasyonları Sürüyor, 3 Tutuklu

Fuhuş Operasyonları Sürüyor, 3 Tutuklu
Haber İçi Üst

“Fuhuş, fuhuşa teşvik ve fuhuş yolu ile kazanç temin etmek” suçundan üç kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

Polisten verilen bilgiye göre, söz konusu yasa dışı hareketler Hamitköy’de “Fly Gece Kulübü” ismindeki işletmede polis tarafından dün gece yapılan kontrolde tespit edildi. Soruşturma devam ediyor.

GECE KULÜBÜ’NDE ÇALIŞAN KONSOMATRİS VE İŞLETMECİ HAKKINDA YASAL İŞLEM..

“Muhaceret yasasına aykırı hareket eden”, gece kulübünde çalışan bir bayan ile gece kulüp sorumlusu hakkında yasal işlem başlatıldı.

Polis’in verdiği bilgiye göre, Alayköy’de “Fareon Gece Kulübü”nde polis tarafından yapılan kontrolde, gece kulübünde konsomatris olarak çalışmakta olan bir bayanın gece kulübünün kapanış saati olan saat 01.30'a kadar gece kulübünden çıkmaması gerekirken izinsiz bir şekilde ayrıldığı ve gece kulübünde olmayarak muhaceret yasasına aykırı harekette bulunduğu tespit edildi. Soruşturma devam ediyor.

BAFRA’DA CEP TELEFONU ÇALINDI

Bafra’da bir otelden, 25 Temmuz’da, Hulusi Gürel İnan’a ait iki cep telefonu çaldığı gerekçesiyle, isminin baş harfleri O.O (E-24) olan bir kişi tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

BOĞAZİÇİ’NDE HAYVAN HIRSIZLIĞI

Boğaziçi’nde Ahmet Yanmaz’a ait ağıl içerisinden 7 adet oğlak çalındığını bildiren polis, bu olayla ilgili de soruşturma başlattı.

LEFKOŞA’DA MERKET ÖNÜNDEKİ KAVGADA 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Lefkoşa’da bir supermarket önünde, iki kişi arasında çıkan kavgada, araya giren bir kişinin eşinin kulağını yaraladığı gerekçesiyle, kavga edenlerden isminin ilk harfleri Ö. Z (E-28) olan kişi tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King