Forest sezona merhaba diyor

0
15
Forest sezona merhaba diyor

Yeşil-siyahlıların geçtiğimiz günlerde Türk Ocağı’ndan bonservisli olarak kadrosuna kattığı Türkiyeli oyuncusu Hasan Uğur resmi açılışta yer alamayacak. Golcü oyuncunun hafta içinde yeni takımıyla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor

Okan KARADEMİR

Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Küçük Kaymaklı yeni sezona bugün merhaba diyecek.
Bu sezon şampiyonluğu hedefleyen başkent temsilcisi Küçük Kaymaklı, gerçekleştirilecek resmi açılış ile yeni sezon hazırlıklarına start verecek.
Alt yapı ve A takım oyuncuları bugün saat 17.00’de kulüp lokalinde bir araya geldikten sonra, yönetim, teknik heyetle birlikte yürüyerek Kaymaklı Anıtı’na gidecek. Burada yapılacak saygı duruşunun ardından Başkan Ali Başman kısa bir konuşma gerçekleştirecek ve resmi açılış için Şht. Hüseyin Ruso Stadı’na geçilecek.
Futbolcular sezonun ilk antrenmanını Teknik Direktör Cenk Berkalp, yardımcısı Kemal Yürekli, kondisyoner Celal Keleş ve kaleci antrenörü İrfan Güneş nezaretinde yapacak.

Yerli transferler ilk kez
Küçük Kaymaklı’da yerli transfer bugün resmi açılışla birlikte takımla idmanlara başlayacak.
Yeşil-siyahlıların Doğan Türk Birliği’nden kadrosuna kattığı tecrübeli ikizler Sabri-Raif Selden kardeşler ve büyük pazarlıklar sonucu Cihangir’den alınan kaleci Türkkan bugünkü resmi açılışta yer alacak oyuncular olacak.

Hasan Uğur açılışta yok
Yeşil-siyahlıların geçtiğimiz günlerde Türk Ocağı’ndan bonservisli olarak kadrosuna kattığı Türkiyeli oyuncusu Hasan Uğur resmi açılışta yer alamayacak. Golcü oyuncu hafta içinde Türkiye’den gelerek yeni takımıyla birlikte çalışmalara başlayacak.

Eylülde kamp var
Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile giren Küçük Kaymaklı bugün yapacağı resmi açılışla sezona merhaba diyecek ve yaklaşık bir buçuk ay boyunca çalışmalarını ülkede sürdürecek.
Uzun bir bölümü kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları ile geçecek bu sürecin ardından yeşil-siyahlılar 1-8 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de kampa giderek ikinci etap hazırlıklarına geçecek.

Foto-Arşiv