Finalin adı Gülşen

36

3. Beyarmudu Patates, Kültür ve Sanat Festivali kapsamında son gece sahneye son zamanlarda “Yatcaz Kalkcaz” parçasıyla gündemden düşmeyen sanatçı Gülşen sahne aldı. Gülşen konserine “Yatcaz Kalkcaz, Ordayım”la başladı ve aynı şarkıyla bitirdi. Gülşen’in arkasında orkestra olmasına rağmen neredeyse iki saatlik programını playback yapması dikkatlerden kaçmadı. Özellikle gençler Gülşen’e büyük ilgi gösterirken şarkılarda da eşlik etmeyi ihmal etmediler.

Gülşen öncesi saat 21.30’da sahne alan adamızın başarılı sanatçısı Örge Volkan çaldığı birçok enstrümanla dikkat çekti. Yetenekli sanatçı hem kendi albümünden hem de en sevilen Cem Karaca parçaları seslendirerek büyük beğeni topladı.
Saat 00.15’te konserlerin ardından havai fişek gösterisiyle gökyüzü aydınlanırken 3. Beyarmudu Patates Kültür ve Sanat Festivali de sona erdi.

 

 

TEŞEKKÜR PLAKETİ… Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip, konser sonrası sanatçı Gülşen’e katılımı için teşekkür ederek anı plaketi ve çiçek takdim etti… (Fotoğraflar: Hakan Çağlayan)

 


UĞUR MU GETİRİYOR?..
Gülşen sık sık adamızda konser veren bir isim. Fakat son zamanlarda adamızda verdiği konserde hep aynı kostümü giydiği dikkatlerimizden kaçmıyor… Kim bilir belki de Kuzey Kıbrıs’ta bu kostümün uğur getirdiğine inanıyordur…

 

 

Fotoğraflar: Hakan Çağlayan