Festivalin Şampiyonu Çetinkaya

17 Haziran 2013 Pazartesi | 12:39
Festivalin Şampiyonu Çetinkaya
Kıbrıs Town Houses

2’nci Alaniçi Hasat Festivali kapsamında bu yıl ilk kez düzenlenen 1. Sedat Tuğralı Minikler Futbol Turnuvası’nı finalde Alaniçi Minikler Takımını 5-2 yenen Çetinkaya Minikler Takımı kazandı.
Üçüncülük maçında ise, Yeniboğaziçi miniklerini 2- 1 yenen Küçük Kaymaklı minikleri kupaya uzandı.
Turnuvanın ilk maçında Çetinkaya- Küçük Kaymaklı minikleri karşılaştı. Bu karşılaşmayı Çetinkaya minikleri 5- 2 kazandı.
Alaniçi- Yeniboğaziçi minikleri ise oldukça çekişmeli bir maç ortaya koydu. Alaniçi bu maçı 4- 3 kazanarak finalde Çetinkaya’nın rakibi oldu.

Kupa ve madalyalar verildi
Yeniboğaziçi Stadı’nda kurulan iki farklı sahada yapılan maçlarda, miniklerin mücadelesi izleyenlere tam bir futbol ziyafeti sundu.
Alaniçi Yıldız Spor Kulübü’nde uzun yıllar yöneticilik yapan ve futbol sevgisi herkes tarafından bilinen Sedat Tuğralı, 1987 yılında elim bir kaza sonrasında yaşamını yitirmişti.
Futbolu ve çocukları çok seven merhum Sedat Tuğralı, yine ailesinin girişimleri ile futbolla anıldı. Merhumun oğlu Hasan Tuğralı, turnuvaya katılan herkese teşekkür etti. Katılan tüm takımlara kupa ve madalya dağıtıldı.
Ödüllerin dağıtımı merhumun eşi Tülay Tuğralı ve evlatları Hasan Tuğralı ile Esat Tuğralı tarafından yapıldı.
Alaniçi Hasat Festivali Festival Komitesi adına, Sertaç Yalçın katılan tüm takımlara ve aileye festival anısına plaket takdim etti.

Hocaları Ahmet Arıtaş ile ilk kez bir turnuvada boy gösteren Alaniçi minikleri, başarılı futbolları ile dikkat çekti

Küçük Kaymaklı minikleri, üçüncülük maçında Yeniboğaziçi’ni mağlup etmeyi başardı