En Üst

01 Mayıs 2017

Fellahoğlu: “Zorlukların farkındayım”

Fellahoğlu: “Zorlukların farkındayım”
Haber İçi Üst

Fellahoğlu, bu kapsamda Kıbrıs Türk Mimar Mühendisler Odası Birliği (KTMMOB), Belediye Emekçileri Sendikası (BES) ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan CTP-BG LTB Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, kendilerini kabul ederek görüşen sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine teşekkürlerini sundu.

CTP-BG Basın Bürosu açıklamasına göre, kurulduğu 1958 yılından beri çok büyük mücadelelerle bugünlere gelen LTB'nin son iki dönemki kötü idaresi yüzünden bu durumlara geldiğini vurgulayan Fellahoğlu, karşılarında duran zorlukların farkında olduklarını ve bunları bilerek bu göreve talip olduklarını ifade etti.

CTP-BG'nin yerel yönetimlerde bir marka olduğunu belirten Fellahoğlu, CTP'li 8 belediyede de LTB'nin bugünkü durumuna yakın bir tablo ile göreve gelen arkadaşlarının bu belediyeleri ayağa kaldırdığını sözlerine ekledi.

Parti olarak yerel yönetimlerdeki birikimleriyle LTB'yi bugünkü durumundan çok daha ileriye götürecek potansiyele sahip olduklarını söyleyen Fellahoğlu, 14 aylık süreçte Lefkoşalı’ya ve çalışanlara güven veren bir yönetim anlayışı ortaya koyacaklarını ifade etti.

Göreve geldiğinde ilk olarak belediyenin düştüğü durumu en kesin rakamlarla tespit ederek verileri halkla paylaşacağını söyleyen Fellahoğlu, şeffaf bir yönetim anlayışıyla belediyeyi bu duruma düşürenlerin de yargı önünde hesap vermeleri için yasal sürecin takipçisi olacağının sözünü verdi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King