En Üst

30 Mart 2017

Fellahoğlu : “Lefkoşa’yı yeniden yaratacağım”

Fellahoğlu : “Lefkoşa’yı yeniden yaratacağım”
Haber İçi Üst

CTP-BG Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, Kadri Fellahoğlu göreve geldiğinde yapacaklarını iki saatlik görüşmede anlattı.

CTP-BG Lefkoşa Belediye Başkan adayı Kadri Fellahoğlu popülizm ve enkaz edebiyatı yapmayacağını, bunlarla zaman kaybetmeyeceğini ve tüm kesimlerle birlikte Lefkoşa’yı yeniden yaratacağını söyledi.

Lefkoşa için yapacaklarının 1 yılda hayata geçmesinin imkansız olduğunu söyleyen Fellahoğlu, CTP-BG’li 8 belediyenin de yardımıyla ilk yıl mali ve idari yönden batan gemiyi yüzdürmeye çalışacağını, sonraki 4 yıllık dönemin ise hizmet dönemi olacağını belirtti.

CTP-BG Lefkoşa Belediye Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, UBP ve DP’nin adayı olan eski başkanın uygulamalarıyla belediyeyi düşürdüğü durumu ve uluslar arası bir kuruluşu çek yasağına sokmayı başardığını savundu.
Fellahoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Belediyeye güven getirilmesi gerekir. Biz bu güveni sağlayacağız ve LTB’yi yeniden yaratmak için bütün gücümüzle çalışacağız. Özellikle yapılandırmayı ekonomik akla uygun hale getirip, yasalara bağlılığımızı koruyarak bir tek kuruşun bile hesabını soracağız. Bugün 8 CTP’li belediye var ve bunların hepsi sürdürülebilir bir noktadır. Çalışanların ve hizmet alanların iç huzuru var. Yönetimler, yaslara göre her türlü sorumluluklarını yerine getiriyorlar. Türkiye, AB ve BM’den alınan projeler bazındaki katkılarla şehirlerine değerler katıyorlar. Biz yönetime geldiğimizde bu belediyelerimizle kesinlikle işbirliği, güç birliği ve dayanışma içinde olacağız.”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King