En Üst

26 Nisan 2017

Fellahoğlu: “Lefkoşa halkı güç duruma düşürüldü”

Fellahoğlu: “Lefkoşa halkı güç duruma düşürüldü”
Haber İçi Üst

TAK-CTP Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, ziyarette konuşan LTB Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, son iki dönemdeki yönetim anlayışı ile LTB'nin en basit ve temel görevleri yerine getiremez hale getirildiğini ifade ederek, Lefkoşa halkının çok güç duruma düşürüldüğünü söyledi.

Cumhurbaşkanı, hükümet, belediye başkanı ve belediye meclisindeki mutlak çoğunluğun aynı partinin elinde olduğunu hatırlatan Fellahoğlu, "Sanki de hepsi anlaşarak elbirliği ile LTB'yi içinden çıkılmaz duruma sokmuşlardır" dedi.

Fellahoğlu, 7 Nisan'da yapılacak seçimin “Lefkoşalıyı bu kadar güç duruma düşürenler ile kendi evi gibi görerek yeniden yaratmak ve düzenlemek için yola çıkanlar arasında olacağını” dile getirdi.

LTB'yi bu duruma düşüren siyasi partileri halkın affetmemesi gerektiğini söyleyen Fellahoğlu, "Yapılanlar küçük, önemsiz, basit hatalar değildir. Bir kente ve halka siyasi partiler eli ile yapılabilecek en büyük sorumsuzluktur, vicdansızlıktır" dedi.

CTP'nin yerel yönetimler vizyonu temelinde Lefkoşa’yı yeniden yaratmak için yola çıktıklarını belirten Fellahoğlu, sivil toplum örgütlerinden ve halktan destek vermelerini istedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King