En Üst

29 Nisan 2017

Fellahoğlu İşten Çıkarma İddialarına Yanıt Verdi!

Fellahoğlu İşten Çıkarma İddialarına Yanıt Verdi!
Haber İçi Üst

Kadri Fellahoğlu, Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı’nın CTP-BG’de seçimlerin ardından 300 kişinin LTB’deki işine son verileceği yönde karar alındığı iddiaları üzerine, yazılı açıklama yaptı.

Ortaya atılan iddiaların kabul edilemez olduğunu söyleyen Fellahoğlu, “Yıllardır mensubu olduğum CTP-BG Parti Meclisi üyesi olarak açıkça söyleyebilirim ki, LTB ile ilgili böylesi bir konu Parti Meclisi’nde görüşülmemiştir” dedi.

İrsen Küçük’ün hem LTB’deki, hem de UBP’deki sorunların oluşumundan sorumlu olduğunu iddia eden Fellahoğlu, Küçük’ün erken seçimlere yönelik “iddia siyaseti” takip ettiğini savundu.

Kadri Fellahoğlu ayrıca, çalışan ve idarecilerle birlikte ortaya konan üstün gayret sonucu LTB’de normalleşme sürecinde yol almaya da başladıklarını kaydetti.

LTB’de kadrolama işlemleri ile disiplin suçu işlemiş çalışanlar dışındaki işten çıkarma işlemlerinin İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı altında oluşturulan İntibak Komisyonları tarafından yapıldığını vurgulayan Fellahoğlu, komisyonun Personel Dairesi, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı temsilcisi, Sendika temsilcisi, LTB Meclisi temsilcisi ve Belediye Başkanı’ndan oluştuğunu belirtti.

Fellahoğlu, “Bu süreçte belediye idaresinin hiçbir yetkisi yoktur” dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King