En Üst

22 Temmuz 2017

Haber Üst

Fellahoğlu: “8 Nisan sabahı temizlik için görevdeyiz”

Fellahoğlu: “8 Nisan sabahı temizlik için görevdeyiz”
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

CTP-BG Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, hastane personeli ile görüşen Fellahoğlu ve ekibi, göreve gelmeleri halinde Lefkoşa için yapacaklarını anlatarak, personelin sorunlarını ve önerilerini dinledi.
Fellahoğlu, Lefkoşa’nın Ulusal Birlik Partisi ve Demokrat Parti siyasi ittifakının yönetim anlayışı nedeniyle batırıldığını savunarak, bu anlayışın halk sağlığını tehdit eden bir kent yarattığını ve Lefkoşalılara bunu layık görüldüğünü ileri sürdü.

Lefkoşa’nın son dönemde çok kötü günler geçirdiğini söyleyen Fellahoğlu, “sürdürülemez bir yapıda olan belediyeyi sürdürülebilir bir yapıya kavuşturmak için göreve talibiz” dedi.

Fellahoğlu, 8 Nisan sabahı Lefkoşa için normalleştirme sürecini halkın onayıyla başlatacaklarına inanç belirterek, normalleştirme sürecinin ardından Lefkoşa için yenilenme sürecini başlatacaklarını da kaydetti.

Fellahoğlu, Lefkoşa’nın sağlıklı bir kent olması için ana hedeflerinin kentsel sağlık sorunlarına ayrıntılı bir politika ve planlama çözümü sunan Sağlıklı Kentler Proje’sini hayata geçirmek olacağını sözlerine ekledi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App